PDA

View Full Version : بسته نشدن Session در اینتراوب

spicirmkh
یک شنبه 24 تیر 1386, 16:59 عصر
سلام دوستان

من برنامه که نوشته ام با اینتراوب 7 و بانک ام Dbisam است و دارای 4 تا page
من فقط روی بانک ام عمل سرچ انجام می دهم

برنامه تبدیل ISAPI می کنم و DLL برنامه بخوبی اجرا می شود و بار دوم که می خواهم اجرا کنم پیغام اینکه این Session باز است و بسته نشده می دهد و حتی نمی توانم برنامه کامپایل کنم

آیا در کجا و به چه صورتی این session باید ببندم

با تشکر

ghabil
یک شنبه 24 تیر 1386, 20:58 عصر
نمیگه Session باز هست ، IIS فایلها ISAPI رو Cache میکنه و این درواقع مزیت فایلهای ISAPI هست و این اتفاق بعد از اولین اجرا میفته ، و چون IIS فایل رو Inuse نگه میداره دیگه نمیتوی Overrideش کنی مگر اینکه یا IIS رو Restart کنی یا Virtual Directory ت رو Unload کنی ، برای زمانی که به اینها دسترسی نداری میتونه از ISAPILOader استفاده کنی که قبلا در موردش بحث شده اینجا...

spicirmkh
سه شنبه 26 تیر 1386, 13:44 عصر
نمیگه Session باز هست ، IIS فایلها ISAPI رو Cache میکنه و این درواقع مزیت فایلهای ISAPI هست و این اتفاق بعد از اولین اجرا میفته ، و چون IIS فایل رو Inuse نگه میداره دیگه نمیتوی Overrideش کنی مگر اینکه یا IIS رو Restart کنی یا Virtual Directory ت رو Unload کنی ، برای زمانی که به اینها دسترسی نداری میتونه از ISAPILOader استفاده کنی که قبلا در موردش بحث شده اینجا...

آقای کوشا با سلام

در جائی کفته بودید که باید برنامه را Logout کنیم یا session ترمینت کنید
مشکل من از اینجا است وقتی برنامه برای بار دوم اجرا می کنیم پیغام می آید که این session باز است
در واقع هر وقت خواستم form ببندم session هم بشته بشود

با تشکر

spicirmkh
سه شنبه 26 تیر 1386, 13:49 عصر
سلام

در مورد ISAPILOader در جائی صحبت نکرده اید لطفا راهنمائی فرمایید

با تشکر

ghabil
چهارشنبه 27 تیر 1386, 09:35 صبح
آقای کوشا با سلام

در جائی کفته بودید که باید برنامه را Logout کنیم یا session ترمینت کنید
مشکل من از اینجا است وقتی برنامه برای بار دوم اجرا می کنیم پیغام می آید که این session باز است
در واقع هر وقت خواستم form ببندم session هم بشته بشود

با تشکر
در مورد بسته شدن Session با بسته شدن فرم که توی یک سوال دیگت توضیح دادم ، اما در مورد اینکه میگی Session باز هست متن انگلیسی پیغامی که میده چی هست ؟

سلام

در مورد ISAPILOader در جائی صحبت نکرده اید لطفا راهنمائی فرمایید

با تشکر

اینو ببین (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=69008&highlight=isapiloader)