PDA

View Full Version : آپدیت کردن جدول بک اپ پس از ویرایش جدول اصلی

moustafa
یک شنبه 24 تیر 1386, 22:24 عصر
آپدیت کردن جدول بک آپ یا آرشیو پس از ویرایش جدول اصلی با استفاده از کوئری یا کد ،چه پیشنهادی دارید
شرح بیشتر :
از جدولی که اطلاعات روزانه در آن وارد میشود بااستفاده از کوئری الحاقی اطلاعات در جدولی دیگر بنام آرشیو کپی می گردد بعد از یک ماه یا سال و...بعضی از اطلاعات به دلایلی ویرایش می شوند این تغییرات در آرشیو چگونه خودکار اعمال شود سادهترین راه پیشنهادی شما ؟

انگوران
دوشنبه 25 تیر 1386, 08:00 صبح
به نظر من بهتر اینه با کدی که آقای احمدی در همین سایت گذاشتند یه بک آپ از کل فایل بگیرین در غیر اینصورت چون فقط بحث نگهداری اطلاعات جدول هست با DoCmd.TransferDatabase
البته خودتون استاد ما هستین .

moustafa
دوشنبه 25 تیر 1386, 14:18 عصر
مرسی
غیر از این روشها
درضمن شما فرض کن اطلاعات سال 84 ،85 ،86و..... بطور مستقل است و همگی در یه جدول بنام آرشیو جمع آوری میشه با امپورت که نمیشه ، union هم نمی تونه دیتای فرم یا گزارش قرار داده بشه برای جستجو ،آمار ،گزارش و.....
یه کوئری می خواد که اطلاعات مثلا 84 رو با آرشیو تطبیق بده و آپدیت کنه یا اینکه کل اطلاعات 84 در آرشیو پاک شه و مجدد کپی شه

karmand
دوشنبه 25 تیر 1386, 15:21 عصر
با سلام
در زمان اصلاح اطلاعات فیلدی باشد حاکی از اینکه این رکورد اصلاح شده که بطور اتوماتیک تیک بخورد سپس با دو کواری رکورد مورد نظر اول حذف سپس اضافه نمایید

moustafa
سه شنبه 26 تیر 1386, 00:15 صبح
سلام جناب آقای کارمند
ممکنه یه نمونه لطف کنید
ممنون

karmand
چهارشنبه 27 تیر 1386, 14:34 عصر
ببخشید دیر شد توزیع کارت سوخت پدرمان را درآورده

najafzade
چهارشنبه 27 تیر 1386, 16:07 عصر
متشکر:گیج:

moustafa
چهارشنبه 27 تیر 1386, 20:21 عصر
ممنون جناب ْآقای کارمند
فکر کنم این چیزی نبودی که فرمودید! یا من متوجه نشدم

karmand
پنج شنبه 28 تیر 1386, 08:03 صبح
حتما من متوجه نشدم
برداشت من این بود که شما میخواهید از یک جدول رکورد های خاصی که اصلاح شده را فقط در جدول پشتیبانی اصلاح و یا جایگزین کنید
اگر این بوده در فرم زمانی که رکوردی که از قبل وجود دارد حالت اصلاح میگیرد و رکورد جدید اضافه میشود و زمانی که حالت اصلاح دارد فیلد ctrl تیک میخورد خب حالا جدول پشتیبان را با جدول اصلی لینک و رکورد های تیک خورده را در جدول پشتیبان حذف میکنیم و سپس رکوردهای تیک خورده را اضاف می کنیم
اگر این نبوده عذر خواهی می کنم

moustafa
پنج شنبه 28 تیر 1386, 09:52 صبح
ممنون
درست متوجه شدید
بی زحمت اگه ممکنه هر دوجدول اصلی و پشتیبان رو قرار دهید و کلیه چیزای که فرمودید پیاده نماید
روش خوب وجالبیه