PDA

View Full Version : به هم ریختن فونتها هنگام اکسپورت گزارش در FR

جواد ملاولی
سه شنبه 26 تیر 1386, 02:53 صبح
در فاست ریپورت وقتی از گزارش خروجی pdf می گیرم در فایل ایجاد شده با پسوند pdf فونتها به هم می ریزه. چکار کنم؟

babak869
سه شنبه 26 تیر 1386, 08:47 صبح
نسخه فست ریپورت شما چنده؟ چه برنامه ای بعنوان Acrobat Reader روی سیستم شما نصبه ؟

جواد ملاولی
سه شنبه 26 تیر 1386, 12:29 عصر
یه ماه پیش از خودتون گرفتم آقای احدی. در ضمن برنامه ی AcrobatReader من نسخه ی 7 است.

evinsoftwaregp
سه شنبه 02 مرداد 1386, 20:31 عصر
آقا پس چی شد من هم این مشکل را دارم

جواد ملاولی
شنبه 20 مرداد 1386, 19:55 عصر
از رفقای عزیز کسی راه حلی برای این مشکل نداره؟

Batman
شنبه 20 مرداد 1386, 20:07 عصر
با سلام
label مورد نظر رو انتخاب کن و در خاصیت font مربوط به label قسمت script رو (اگه اشتباه نکنم) رو arabic کن
موفق باشید

جواد ملاولی
شنبه 20 مرداد 1386, 22:32 عصر
دوست عزیز من از فونتهای فارسی استفاده می کنم و وقتی این فونتها رو برای Memo انتخاب می کنم خود به خود در باکس مربوط به Script کلمه ی Arabic انتخاب می شه. به هر حال از توجهت ممنونم و اگه راه حلی پیدا کردی ما رو بی خبر نذار.

Arman_1367
یک شنبه 21 مرداد 1386, 11:10 صبح
چند ماه دیگه من یک سایت راه اندازی می کنم می توانید نسخه های کامل FastReport را از آنجا تهیه کرده در ضمن با یک تیم در حال افزودن اینجور امکانات به این کمپاننت بی نظیر هستیم.در ضمن پشتیبانی هم داریم.
راستی این مشکل هم با یکی از پکیج های فارسی داخل مجموعه ما حل شده.

Valadi
یک شنبه 21 مرداد 1386, 14:37 عصر
جناب آرمان
یعنی شما نمایندگی FastReport را دارید ؟
تا آنجا که من اطلاع دارم آقای احدی نمایندگی رسمی FastReport در ایران است

Arman_1367
یک شنبه 21 مرداد 1386, 14:56 عصر
جناب آرمان
یعنی شما نمایندگی FastReport را دارید ؟
تا آنجا که من اطلاع دارم آقای احدی نمایندگی رسمی FastReport در ایران است

فعلاً نمایندگی نیستیم اما در حال تولید مجموعه کامل برای پشتیبانی زبان فارسی از طریق این کمپاننت هستیم.البته سایر شرکا هم باید در مورد گرفتن نمایندگی نظر بدهند اما در رابطه با ارائه مجموعه های سازگار و بی عیب شک نکنید در هر صورت ما فقط از محصولاتی که از ما خریداری بشوند پشتیبانی خواهیم کرد ولاغیر این نظر همه شرکا است

در ضمن این نکته هم مهمه که من واقعا سی دی آقای بابک احدی را قبول دارم و خودم هم هنوز از سی دی ایشان استفاده می کنم بلآخره هر برنامه ای یک سری نقاط قوت و یک سری نقاط ضعف دارد.اما مهم کار آدمهاست که با ارزش باشد.

یا حق...

جواد ملاولی
چهارشنبه 11 مهر 1386, 22:15 عصر
کسی برای حل این مشکل راه حلی پیدا نکرد؟

Arman_1367
چهارشنبه 18 مهر 1386, 22:35 عصر
آقا یک شکایت دارم در عرض 48 ساعت هیچ کس زحمت دانلود به خودش نداده بود خوب یعنی تا یه چیزی پولی نباشه ارزش نداره آدم ازش استفاده کنه فکر کنم یک جورایی حق با منه به هر حال چون کسی که این اصلاح را انجام داده فوت شده:گریه: من نمی خواهم ازش سوء استفاده کنم چون دیگه اون تیم از هم پاشیده گفتم بزار آخرین کاری را که انجام داده بزارم شاید یکم ثواب بکنه براش بد نباشه.

فقط بعد از این که برنامه را ساختید کافی هست این یونیت را به برنامه اضافه کنید.Addtoproject بعدش کیف کنید.
:لبخند:

reza1351
یک شنبه 22 مهر 1386, 21:02 عصر
جنا ب آرمان ضمن تشکر، متاسفانه برنامه فوق با 4.3 FR کار نمیکند. اگر ممکن است راهنمایی کنید.

Arman_1367
پنج شنبه 26 مهر 1386, 23:54 عصر
به این برنامه که یک مثال است نگاه کنید مشکلی وجود ندارد.

ولی اگر مشکلی دارید احتمالاً باید فایل موجود در پوشه Source را با فایل موجود در پست قبلی من جایگزین و فست ریپورت را مجدداً کمپایل کنید تا مشکل بر طرف شود.

موفق و پیروز باشید

دنیای دلفی
پنج شنبه 03 آبان 1386, 20:07 عصر
برای درست اکسپورت کردن به PDF باید کلیه اشیا متنی را از شی متن غنی شده انتخاب کنید به همین راحتی مشکل حل میشود و ربطی هم به نسخه خاصی از FR ندارد .

Arman_1367
شنبه 05 آبان 1386, 12:52 عصر
کسی نگفت به نسخه خاصی ربط داره مطالب را درست مرور کن.

در ضمن اگر کد یونیت مربوطه را در نسخه اصلی مرور کنید می بینید که چه اشکالی وجود داره.یعنی اینکه در صورتی که فقط 1 درجه زاویه به همان متون معمولی هم بدهید می بینید مشکل گزارشگیری حل میشه.

اما این جور موارد باید ریشه ای حل بشه به هر حال حوصله کلکل ندارم شاید روش شما هم درست باشه

ب- تات
پنج شنبه 29 آذر 1386, 10:04 صبح
برای درست اکسپورت کردن به PDF باید کلیه اشیا متنی را از شی متن غنی شده انتخاب کنید به همین راحتی مشکل حل میشود و ربطی هم به نسخه خاصی از FR ندارد .
میشه بیشتر توضیح بدین

dkhatibi
پنج شنبه 29 آذر 1386, 17:01 عصر
برای DbTExt این کار چچگونه انجام می شه.