PDA

View Full Version : کمک در مورد یک برنامه

Hamid2547
چهارشنبه 27 تیر 1386, 01:29 صبح
با درود بر شما دوستانمن یک برنامه داشتم که در ان نامهای پارسی اصیل لیست شده است من این برنامه را تغییراتی دادم ولی یک جا گیر کردم به این پروژه این که میذارم دقت کنید قبلا فقط نام مرد و نام زن بود و تمامی نامها و من نام خانوادگی و نا شرکت را هم اضافه کردم ولی حالا نمیدادنم چگونه نام خانوادگی و نام شرکت را به قسمت توضیحاتش اضافه کنمامیدوارم با عکسهایی که میگذارم درست متوجه بشوید مرد برابرm هست زن برابرfهست نام خانوادگی l و نام شرکت هم با cبه دیتابیس شناسانده میشود سپاسگزار میشوم اگر کسی بتواند مشکل من را حل کند

Hamid2547
چهارشنبه 27 تیر 1386, 01:49 صبح
دوستان راستی این نوشته را با عجله نوشتم این را نیز اضافه کنم مشکل من این هست که به جای نام شرکت و نام خانوادگی در قسمت تکست مین مینویسه نام زن همین دو تا رو نمیدونم چطور اضافه کنم

noorsoft
چهارشنبه 27 تیر 1386, 05:12 صبح
از دستور زیر استفاده کن

Private Sub LstNames_DblClick()
Dim cnn As New ADODB.Connection
Dim RS As New ADODB.Recordset
cnn.Open CnnStr
RS.Open "SELECT * FROM persian_names WHERE id=" & LstNames.ItemData(LstNames.ListIndex), cnn
txtMean.Text = RS("means") & IIf(RS("gender") = "m", vbCrLf & "------------" & vbCrLf & "äÇã ãÑÏ", vbCrLf & "------------" & vbCrLf & "äÇã Òä") _
& (RS("company") & vbCrLf & RS("Family"))
RS.Close
cnn.Close
Set RS = Nothing
Set cnn = Nothing
End Sub

Hamid2547
پنج شنبه 28 تیر 1386, 01:33 صبح
از دستور زیر استفاده کن

Private Sub LstNames_DblClick()
Dim cnn As New ADODB.Connection
Dim RS As New ADODB.Recordset
cnn.Open CnnStr
RS.Open "SELECT * FROM persian_names WHERE id=" & LstNames.ItemData(LstNames.ListIndex), cnn
txtMean.Text = RS("means") & IIf(RS("gender") = "m", vbCrLf & "------------" & vbCrLf & "äÇã ãÑÏ", vbCrLf & "------------" & vbCrLf & "äÇã Òä") _
& (RS("company") & vbCrLf & RS("Family"))
RS.Close
cnn.Close
Set RS = Nothing
Set cnn = Nothing
End Sub

درود دوست عزیز این کد کار نمیکند اگ امکان دارد خودتان ان را در نرم افزار مربوطه ادیت کنید و تست کنید و پروژه رو یک بار دیگر به صورت کامل قرار دهید با سپاس

Hamid2547
پنج شنبه 28 تیر 1386, 01:56 صبح
دوستان توجه داشته باشید من میخام فقط این مشکل برطرف بشه
روی نام شرکت کلیک کنم بنویسه نام شرکت و اگر روی نام خانوادگی کلیک کردم بنویسه نام خانوادگی:لبخندساده:

noorsoft
پنج شنبه 28 تیر 1386, 05:59 صبح
شما باید دو فیلد Company , Family را به دیتا بیس اضافه کنید و مقادیر مورد نظر را درون آن وارد نمایید

Hamid2547
جمعه 29 تیر 1386, 00:45 صبح
شما باید دو فیلد Company , Family را به دیتا بیس اضافه کنید و مقادیر مورد نظر را درون آن وارد نمایید
با درود دوست عزیز من این مقدار رو به دیتا بیس اضافه کردم فامیلی رو "L"و شرکت ها رو "c"قرار دادم خوب شما چرا خودتون ایدتون رو جرا نمیکنید و قرار بدید؟با سپاس از پاسخ شما

Mbt925
جمعه 29 تیر 1386, 03:40 صبح
ببینید مشکل حل شد !

Hamid2547
شنبه 30 تیر 1386, 02:53 صبح
ببینید مشکل حل شد !
با درود
بسیار از شما سپاسگزارم ولی توضیحات را در قسمت معنا و توضیحات نمینویسد فقط مینویسد نام مرد است یا زن است یا شرکت و... و کلماتی که در قسمت mean دیتابیس وارد کردم نشان نمیدهد سپاسگزار میشوم این موضوع را نیز حل کنید :قلب:

Mbt925
یک شنبه 31 تیر 1386, 17:56 عصر
مشکل حل شد.

Hamid2547
دوشنبه 01 مرداد 1386, 01:12 صبح
مشکل حل شد.
واقعا از شما سپاسگزارم نسبت به بنده لطف دارید:بوس:ولی من یک مشکل دیگه هم دارم اگر امکان داره بررسی کنید وقتی یک کلمه جدید که خودم در دیتابیس وارد میکنم سرچش میکنم اگر کلمه رو کامل نوشته باشم کلمه رو پیدا نمیکنه ولی اگر حرف اولش رو نوشتم کلمه پیدا میشه فکر میکنم مشکل از دیتابیس هست البته من طراح اصلی برنامه نیستم این پروژه اوپن سورس بود من دارم کاملش میکنم ولی بگم کلماتی که صاحب برنامه خودش از همون اول وارد کرده این مشکل رو نداره ولی کلماتی که من وارد میکنم این مشکل براش پیش میاد به نظر شما چه مشکلی میتونه داشته باشه؟ به این عکس توجه کنید