PDA

View Full Version : File Browser در دبیان

tux-world
چهارشنبه 27 تیر 1386, 07:36 صبح
تو توزیع دبیان محیط گنومه در مورد فایل براوزر وقتی یه شاخه رو باز می کنم به صورت براورز قدیمی گنومه باز می کنه و وقتی روش راست کلیک می کنم و brows folder رو می زنم ناتیلوس با امکانات زیاد ظاهر میشه . حال:
سوالم این هستش که چطور می تونم به صورت پیش فرض خودش با اون باز کنه . تو پراپرتیزش هم چیز خاصی ندیدم متاسفانه میشه راهنمایی کنین ممنون میشم :خجالت:

Ali_ix
شنبه 30 تیر 1386, 07:25 صبح
تو توزیع دبیان محیط گنومه در مورد فایل براوزر وقتی یه شاخه رو باز می کنم به صورت براورز قدیمی گنومه باز می کنه و وقتی روش راست کلیک می کنم و brows folder رو می زنم ناتیلوس با امکانات زیاد ظاهر میشه . حال:
سوالم این هستش که چطور می تونم به صورت پیش فرض خودش با اون باز کنه . تو پراپرتیزش هم چیز خاصی ندیدم متاسفانه میشه راهنمایی کنین ممنون میشم :خجالت:
اینجا رو ببینید: http://www.psychocats.net/ubuntu/nonautilusplease

بهتره شل اسکریپت مبوطه رو بگیرید و مروری روی دستوراتش داشته باشید. ممکنه pathها روی توزیع شما متفاوت باشه. (این اسکریپتها برای اوبونتو هست)

tux-world
شنبه 30 تیر 1386, 10:12 صبح
اون لینکتون رو دیده بود و کمکی بهم نکرد چون ناتیلوس به اون شکلی که من می خوام با پارامتر ظاهر میشه در صورتی که اینطوری که الان هست بدون پارامتر اجرا میشه و وقتی تو open with با پارامترهایی که داره ست می کنم جواب نمی ده

tux-world
شنبه 30 تیر 1386, 21:53 عصر
مشکل رو حل کردم
از prefrences->behavior گزینه always open in browser windows رو انتخاب کردم
باز هم از راهنماییتون سپاسگذارم