PDA

View Full Version : آپلود DataBase

nokhod
چهارشنبه 27 تیر 1386, 10:39 صبح
سلام

من درباره این موضوع خیلی سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم.
من از EM استفاده کردم و بر روی DataBaseام Export Data زدم. از local به سرور با یوزری که روی سرور ساختم Export کردم ولی این Error رو میده:

Server user 'MyUserName' is not a valid user for database 'dnn_...'

این بانک dnn_... روی سرور هست ولی من که اینو انتخاب نکردم!
خواهش میکنم روش درست آپلود کردن Sql 2000 رو برام بگین. بدجور گیر کردم.

peymannaji
چهارشنبه 27 تیر 1386, 11:25 صبح
:قهقهه: اول باید بگم که اشتباها ازت تشکر کردم ...

برای این کار راه های مختلفی هست ... اما بنده به شخصه از روش Remote‌ کردن استفاده میکنم به این منظور میام در sql server در Enterprise manager گزینه sql server group‌ رو انتخاب میکنم و گزینه new sql server registration را انتخاب میکنم ... در یالوگی که باز میشه در قسمت Avilable server میام آپی که پشتیبان هاست به من میده استفاده میکنم برای مثال مال بنده که از میهن هاست فضا گرفتم به این صورت بود DomainName.com,1444 بود که نوشتم ... و بعدشم رجیستر به پایان میرسه و ازتون یوزر پسورد دیتا بیس رو میخواد که میدید بقیه کاراشم مثل زمانی هست که در حال لوکال کار مکینید ... موفق باشید ...

m.hamidreza
چهارشنبه 27 تیر 1386, 12:03 عصر
من از Query Analyzer استفاده کردم ، script دیتا بیس تو generate کن ، بعد یه db توی host از طریق control panel سایتت به یه نامی بساز، user & pass براش تعریف کن . IP دیتا بیس تو زنگ بزن از پشتیبانی host بگیر ، بعدشم query analyzer رو باز کن اطلاعاتتو تو login page ش وارد کن ، script ای که generate کرده بودی رو copy -paste کن بعدم F5.

nokhod
چهارشنبه 27 تیر 1386, 12:48 عصر
ممنون از جوابتون ولی...
آقای peymannaji روش شما رو انجام دادم ولی در زیرشاخه DataBase نوشته (no items).
آقای m.hamidreza روش شما رو هم امتحان کردم. من از ASP.net 2 Membership در سایتم استفاده کردم و بعد از این که DataBase رو آپلود کردم در صفحه Login، بعد از زدن دکمه Login این Error رو میده:

The 'System.Web.Security.SqlMembershipProvider' requires a database schema compatible with schema version '1'. However, the current database schema is not compatible with this version. You may need to either install a compatible schema with aspnet_regsql.exe (available in the framework installation directory), or upgrade the provider to a newer version.

nokhod
چهارشنبه 27 تیر 1386, 13:11 عصر
تازه! اطلاعاتم کو؟!!!!!
من در حالت لوکال کلی اطلاعات وارد کردم و حالا می خوام همه جدولام با اطلاعاتشون آپلود بشن!

cactuskhan
چهارشنبه 27 تیر 1386, 13:27 عصر
اگه بخوای اطلاعات شما هم بره یا باید فایل ها بانکت رو بدی اونا واست attach کنن یا از DTS استفاده کنی !

nokhod
چهارشنبه 27 تیر 1386, 13:32 عصر
از DTS که در اولین پستم گفتم Error میده. و این که بدیم تا اونا برامون Restore کنن هم منطقی بنظر نمی یاد. پس این وسط راه منطقی کو؟؟

m.hamidreza
چهارشنبه 27 تیر 1386, 14:20 عصر
[quote=nokhod;366749]ممنون از جوابتون ولی...
.
آقای m.hamidreza روش شما رو هم امتحان کردم. من از ASP.net 2 Membership در سایتم استفاده کردم
[code]
نه ؛ اگه membership استفاده کردی نمیدونم ! اساتید نظر میدن . . . .

nokhod
چهارشنبه 27 تیر 1386, 15:32 عصر
اساتید! منتظریم!!

brida_kh
چهارشنبه 27 تیر 1386, 16:01 عصر
به نظر من از هر دو روش استفاده کنید.اول script رو اجرا کنید تا ساختار منتقل بشه بعد هم داده ها رو Export کنید.اگر داده ها تون هم زیاده جدولها رو هم زمان Export نکنید.یکی یکی انتقال بدید.من از این روش استفاده کردم .

peymannaji
پنج شنبه 28 تیر 1386, 12:14 عصر
ممنون از جوابتون ولی...
آقای peymannaji روش شما رو انجام دادم ولی در زیرشاخه DataBase نوشته (no items).
آقای m.hamidreza روش شما رو هم امتحان کردم. من از ASP.net 2 Membership در سایتم استفاده کردم و بعد از این که DataBase رو آپلود کردم در صفحه Login، بعد از زدن دکمه Login این Error رو میده:

The 'System.Web.Security.SqlMembershipProvider' requires a database schema compatible with schema version '1'. However, the current database schema is not compatible with this version. You may need to either install a compatible schema with aspnet_regsql.exe (available in the framework installation directory), or upgrade the provider to a newer version.

شما اگه تو دیتا بیس منیجر هاست دیتا بیس رو تعریف کرده باشین باید دیتا بیس رو ببینید ... :متفکر: