PDA

View Full Version : یه مشکل در مورد Service

iman_s52
چهارشنبه 27 تیر 1386, 17:09 عصر
سلام
من روی یه برنامه ای دارم کار می کنم که کارش اینکه یه سری اطلاعات که روی پورت کام میاد رو میگیره و یه سری کار روش میکنه بعد وی ریزه تویه یه دیتا بیس اسم سرور بانک رو هم تویه رجیستری قبلا ریختم حالا روی خود سرور جواب میده ولی روی کلاینت که قراره اطلاعات رو بریزه تویه سرور به کاربر گیر میده در صورتیکه هموین برنامه رو تو یه برنامه مد ویندوزی با همون کانکشن استرینگ جواب گرفتم به نظر شما اشکال کار من کجاست ؟؟؟
در ضمن Account مربوط به Process Installer رو روی LocalSystem تنظیم می کنم. یه بار روی Network گذاشتم ولی این بار به خوندن اطلاعات از رجیستری گیر داد ؟؟؟
لطفا منو راهنمایی کنید

mehdi.mousavi
چهارشنبه 27 تیر 1386, 17:46 عصر
سلام
من روی یه برنامه ای دارم کار می کنم که کارش اینکه یه سری اطلاعات که روی پورت کام میاد رو میگیره و یه سری کار روش میکنه بعد وی ریزه تویه یه دیتا بیس اسم سرور بانک رو هم تویه رجیستری قبلا ریختم حالا روی خود سرور جواب میده ولی روی کلاینت که قراره اطلاعات رو بریزه تویه سرور به کاربر گیر میده در صورتیکه هموین برنامه رو تو یه برنامه مد ویندوزی با همون کانکشن استرینگ جواب گرفتم به نظر شما اشکال کار من کجاست ؟؟؟
در ضمن Account مربوط به Process Installer رو روی LocalSystem تنظیم می کنم. یه بار روی Network گذاشتم ولی این بار به خوندن اطلاعات از رجیستری گیر داد ؟؟؟
لطفا منو راهنمایی کنید

سلام.
حدس من عدم دسترسی به بانک اطلاعاتی سرور هستش، چون احتمالا روی سرور Firewall نصب هستش و اون جلوی این ارتباط رو میگیره. (البته این فقط یه حدس هستش). اگر بگید چه پیامی میگیرید، یا به چه وضعیتی روبرو می شید، مشکل رو بهتر میشه حدس زد.

iman_s52
پنج شنبه 28 تیر 1386, 07:31 صبح
دوست عزیز من گفتم که همون برنامه رو بردم تویه مد Windows Application با همون ConnectionString جواب گرفتم ؟؟؟
مشکل از چی می تونه باشه ؟؟؟؟؟؟؟

mehdi.mousavi
پنج شنبه 28 تیر 1386, 09:31 صبح
دوست عزیز من گفتم که همون برنامه رو بردم تویه مد Windows Application با همون ConnectionString جواب گرفتم ؟؟؟
مشکل از چی می تونه باشه ؟؟؟؟؟؟؟

سلام.
من الان دوباره نوشته شما رو خوندم و چنین چیزی دستگیرم نشد. در هر حال، منظورتون اینه که برنامه اگه بصورت Windows Application اجرا بشه، کار میکنه، اما بصورت یه NT Service کار نمیکنه؟ (منظور از کار نکردن اینه که نمیتونه به بانک دسترسی پیدا کنه؟). درسته؟

اگه منظورتون این باشه، بفرمایید که

1. از چه بانکی استفاده می کنید؟
2. نحوه Deployment اتون چی هستش؟ (آیا IIS به نحوی در دستیابی به بانک دخیل هستش؟)
3. چه پیام خطایی می گیرید؟

iman_s52
پنج شنبه 28 تیر 1386, 10:12 صبح
نه دوست من منظورم اینه که اون کارهایی که سرویس قراره انجام بده رو اومدم تویه یه برنامه ویندوزی نوشتم (همون کدها رو) واسه اینکه ببینم ویندوزی جواب میده یا نه

iman_s52
شنبه 30 تیر 1386, 20:32 عصر
دوستان اگه میشه منو راهنمایی کنید کارم لنگ