PDA

View Full Version : نحوه قرار گیری اطلاعات در فایل های exe.

__siavash__
چهارشنبه 27 تیر 1386, 18:30 عصر
کسی میدونه اطلاعات درون فایل exe. چه جوری قرار میگیرند و اینکه چه جوری میشه این اطلاعات رو خوند ؟

majjjj
چهارشنبه 27 تیر 1386, 20:45 عصر
کسی میدونه اطلاعات درون فایل exe. چه جوری قرار میگیرند و اینکه چه جوری میشه این اطلاعات رو خوند ؟
اگرچه من خودم با اسمبلی کار نکرده ام
اما فکر کنم اگه یک سری به کتابهای این زبان برنید بد نباشه

__siavash__
چهارشنبه 27 تیر 1386, 21:21 عصر
من در واقع میخوام یک فایل exe. رو باز کنم و برنامه خودم رو توش بزارم به این صورت که وقتی اون exe. اجرا شد همراهش برنامه منم اجرا بشه !

M8SPY_OK
چهارشنبه 27 تیر 1386, 21:54 عصر
فکر نکنم کار زیاد ساده ای باشه

__siavash__
چهارشنبه 27 تیر 1386, 22:12 عصر
فکر نکنم کار زیاد ساده ای باشه
پس این binder ها چه جوری کار میکنند !

noorsoft
پنج شنبه 28 تیر 1386, 05:17 صبح
برنامه های زیادی را هستند که این کار ار انجام میدن
1- برنامهایی که فایل اجرایی را قفل گذاری می کنن یعنی برای اجرای برنامه احتیاج به کد کاربری و رمز عبور میشود
2- برنامه هایی که یک فایل اجرایی را قفل سخت افزاری می کنند یعنی برای اجرا احتیاج به قفل سخت افزاری دارند
3- ویروسها و ورم ها و...

من نمونه برنامه های اول و دوم را دارم اگه جواب نگرفتی میتونم اونها را برات ارسال کنم اگه روی فایل اصلی و خروجی مقایسه کنی شاید بفهمی برنامه اضافه شده در کدام قسمت و چطور اجرا میشه

در ضمن نمونه قالب بندی فایل اجرایی را برات بصورت تصویر گذاشتم شاید به دردت بخوره

__siavash__
پنج شنبه 28 تیر 1386, 16:16 عصر
1- برنامهایی که فایل اجرایی را قفل گذاری می کنن یعنی برای اجرای برنامه احتیاج به کد کاربری و رمز عبور میشود
2- برنامه هایی که یک فایل اجرایی را قفل سخت افزاری می کنند یعنی برای اجرا احتیاج به قفل سخت افزاری دارند
3- ویروسها و ورم ها و...

من نمونه برنامه های اول و دوم را دارم اگه جواب نگرفتی میتونم اونها را برات ارسال کنم اگه روی فایل اصلی و خروجی مقایسه کنی شاید بفهمی برنامه اضافه شده در کدام قسمت و چطور اجرا میشه

در ضمن نمونه قالب بندی فایل اجرایی را برات بصورت تصویر گذاشتم شاید به دردت بخوره
اون نمونه برنامه های اول و دوم رو میتونی برام ارسال کنی !

majjjj
پنج شنبه 28 تیر 1386, 20:33 عصر
3- ویروسها و ورم ها و...

دوست گرامی جناب سیاوش من از نمونه سوم چند برنامه بزبان اسمبلی بیسیک قدیمی و دلفی دارم البته چون مخالف قوانین است نمیتونم براتون بگذارم ببخشید

__siavash__
جمعه 29 تیر 1386, 13:52 عصر
کسی سورس یه binder که دو تا فایل exe. رو به هم بچسبونه نداره ؟

__siavash__
جمعه 29 تیر 1386, 14:23 عصر
این یه بیندره اما اون کاری رو که من میخوام نمیکنه !
فقط دو تا فایل رو به هم میچسبونه بعد از هم جدا میکنه !