PDA

View Full Version : من نمیتونم با #C به SQL کانکت بشم.user login error

am_abbas65
پنج شنبه 28 تیر 1386, 13:07 عصر
سلام دوستان من تازه sql یاد میگیرم ویه data base به نام Matab تو sql ساختم . حالا من میخوام که با #c به data base وصل شوم ولی به user login ایراد میده و وصل نمیشه . سیستم امنیتی sql windows Authentication میباشد.
1.طریقه دادن دسترسی به user ها
2.نحوه کانکت در #c (رشته sqlconection)
را لطفا راهنمایی نمایید.

ورژن sql server 2005

mehdi.mousavi
پنج شنبه 28 تیر 1386, 13:49 عصر
سلام دوستان من تازه sql یاد میگیرم ویه data base به نام Matab تو sql ساختم . حالا من میخوام که با #c به data base وصل شوم ولی به user login ایراد میده و وصل نمیشه . سیستم امنیتی sql windows Authentication میباشد.
1.طریقه دادن دسترسی به user ها
2.نحوه کانکت در #c (رشته sqlconection)
را لطفا راهنمایی نمایید.

ورژن sql server 2005

سلام.
1. در SQL Online Books بخونید.
2. از StringConnection زیر استفاده کنید:

Integrated Security=SSPI;Persist Security Info=False;Initial Catalog=theDbName;Data Source=theServerName

جای theDbName نام بانک و بجای theServerName اسم کامپیوتر (یا IP اونو) بذارید. (البته با فرض اینکه بانک شما بصورت Default Instance نصب شده باشه، نه named instance).

نکته: برای ساخت Connection String ها، میتونید از UDL ها استفاده کنید. برای این کار، یه فایل به اسم Temp و از نوع text روی desktop ایجاد کنید. بعد extension اون فایل رو به .udl تغییر بدید و دوبار روش کلیک کنید. به این ترتیب پنجره ای باز میشه که میتونید از طریق اون کلیه setting های مربوط به ConnectionString رو انجام بدید، Connection رو تست کنید و کلید OK رو بزنید. سپس همین فایل رو از طریق NotePad باز کنید. اونجا ConnectionString مورد نظرتون رو می بینید.

whitehat
پنج شنبه 28 تیر 1386, 16:34 عصر
در #C کاراکتر \ در رشته کاربرد خاصی دارد لذا یا در Connection String خود به جای \ از \\ استفاده کنید یا در ابتدای رشته علامت @ بگذارید