PDA

View Full Version : آقای نصیری مطالعه فرمایند

emad1498
شنبه 17 خرداد 1382, 12:16 عصر
با سلام و خسته نباشید

آقا وحید چند روز پیش من مشکلی در مورد datareport داشتم که مطرح کردم و شما در جواب آن گفته بودید که از crystal report استفاده کنید . می خواستم ببینم که از کجا می توانم crystal report را گیر بیاورم و آیا در آن می توانم مشکلم را حل کنم یا نه ؟

مشکل من این بود که چگونه می توانم یک گزارش چند صفحه ای بگیرم ؟ یعنی با وارد کردن نام شخص اطلاعات آن از چند بانک در چند صفحه چاپ شوند .و یا برای 5 نفر اطلاعاتشان در چند صفحه چاپ شود.

خیلی از شما متشکرم

jannati
یک شنبه 18 خرداد 1382, 07:59 صبح
emad جان سلام
قبلا از اینکه به جای آقای نصیری جواب میدم شرمنده.اما من این کارو کرده ام.با datareport.در اونجا فقط کافیه تنظیمات بین sectionها رو طوری قرار بدی که اطلاعات هر شخص در یک صفحه چاپ بشه.همچنین میتونی از چند جدول بخونی و یکجا گزارش بگیری.

با احترام
جنتی

emad1498
یک شنبه 18 خرداد 1382, 10:28 صبح
سلام به همگی

آقای جنتی از شما هم خیلی متشکرم که سوال من را خواندید
ولی اگر ممکن است کمی بیشتر توضیح دهید

اطلاعات من مربوط به یک شخص بوده و در یک رکورد می باشد و من می خواهم این اطلاعات در جند صفحه چاپ شوند و همین طور اگر نام 5 نفر را وارد کردند 5 تا چند صفحه ای چاپ گرفته شود

امیدوارم که سوالم خیلی پیچیده نباشد
باز هم از همگی متشکرم
فعلا ً ................

jannati
یک شنبه 18 خرداد 1382, 10:58 صبح
دوست عزیز سلام
راستشو بخواهی من درست متوجه نشدم.یعنی میخواهی یک رکورد را در 5 صفحه چاپ کنی یا اینکه در هر صفحه اطلاعات مختلفی باشد؟

میتوانید در dataenviromentیک connection تعریف کنید و در آن با کلیک راست باز یک commandباز کنید ودر propertiesآن یک viewتعریف کنید.بعد یک datareportتعریف کنید و به commandتعریف شده وصل کنید.حالا باید با موس از داخل commandفیلدهاتونو یکی یکی بکشید و بذارید روی datareport.حالا باید جای sectin ها را طوری تغییر بدی که اطلاعاتت روی 5 صفحه چاپ بشه.
امیدوارم مشکلت حل شده باشه

با احترام
خانم جنتی

nazeri
دوشنبه 19 خرداد 1382, 11:12 صبح
سلام
خسته نباشید
راستشو بخواهید این مشکل من بود که از آقا عماد خواسته بودم که مشکل من را رفع کند
خانم جنتی منظور ما این است که من یک بانک دارم که شامل 200 فیلد می باشد که این 200 فیلد را من نمی توانم در داخل یک صفحه قرار دهم و این 200 فیلد باید در داخل چند صفحه باشد مثلا 5 یا 6 و یا 10 صفحه اگر در این بانک 10 رکود وجود داشته باید برای هر رکودی 5 صفحه را چاپ کند و در هر کدام از صفحه ها اطلاعات مختلفی از این فیلد موجود دارد
امیدوارم که منظور من را متوجه شده باشید
با تشکر
ناظری