PDA

View Full Version : مشکل در TransactionScope

Nightbat
شنبه 30 تیر 1386, 13:54 عصر
من دارم با asp.net 2.0/ C# کار ( web ) می کنم. وقتی ازtransactionScopeاستفاده می کنم error زیر را می ده.

Communication with the underlying transaction manager has failedبا تنظیم MSDTC هم مشکل حل نشد. ( تا اونجا که من می دونم TransactionScope خودش همه چیز رو Handle می کنه ! ) کسی می تونه کمکی بکنه ؟

cactuskhan
شنبه 30 تیر 1386, 14:15 عصر
کلاسی که تو اون از transactionScope استفاده میکنی باید از IDisposable اینهریت شده باشه !

Nightbat
شنبه 30 تیر 1386, 14:24 عصر
کلاسی که تو اون از transactionScope استفاده میکنی باید از IDisposable اینهریت شده باشه !
:متعجب: نمی فهمم ! یعنی چی ؟ من یه سری عملیات دارم که تو کلیک یه button قرار انجام بشه، و اونجا از TransactionScope استفاده کردم ...

cactuskhan
شنبه 30 تیر 1386, 14:54 عصر
ببین مشکلی که من داشتم این بود که من یه لایه ای داشتم که قرار بود کارهای دیتا بیسی توی اون انجام بشه و مثلا یه جایی بود که میخواستم 5 تا insert رو با هم انجام بدم و اگه یکی از insert ها انجام نشد بقیه insert ها rollback شه ! واسه هم نیاز به transactionScope داشتم ! بعد که استفاده کردم همین error شما رو گرفتم ! یکی بهم گفت اینکارو بکن مشکلت حل میشه ! من هم اون کلاسی که توش insert میکردم رو از IDisposable اینهریت کردم مشکل حل شد !

Nightbat
یک شنبه 31 تیر 1386, 12:16 عصر
کسی نمی دونه راه حل چیه ؟؟