PDA

View Full Version : قدرت بانک اکسس

Batman
شنبه 30 تیر 1386, 19:04 عصر
با سلام
دوستان میخواستم بپرسم بانک اکسس تا چند تا رکورد برای عملیات sql به مشکل برنمیخوره
چون از خیلی ها شنیدم زمانیکه تعداد رکوردها بالا میره دچار اشکال میشه
mer30

mzjahromi
شنبه 30 تیر 1386, 19:32 عصر
من تا حدود 100000 کارکردم مشکلی که برای بانک تو حجمهای بالای 20 مگ پیش میاد ایناست
1- افت سرعت در گزارشات
2- آسیب پذیری زیاد در مقابل crash شدن

علامت سوال
شنبه 30 تیر 1386, 19:34 عصر
حتی با وجود ایندکس؟

mzjahromi
شنبه 30 تیر 1386, 19:39 عصر
ایندکس ربطی نداره
کلا وقتی حجم اطلاعات بالا میره باید بیشتر بهش حواست باشه
ولی من همین اواخر دیدم حجم بانک یکی از کاربرام شده بود 100 مگ و راحت هم داشت کار میکرد

SYNDROME
شنبه 30 تیر 1386, 19:51 عصر
با سلام

ولی من همین اواخر دیدم حجم بانک یکی از کاربرام شده بود 100 مگ و راحت هم داشت کار میکرد
با تشکر از شما
این که شما گفتید نکته جالبی است.(چرا؟؟؟)
چون عملاً گفته شما نشانگر این نکته است که طراحی بانک اطلاعات با اصول پایه و اساسی چقدر می تواند کارایی یک بانک را بالا ببرد.

Batman
شنبه 30 تیر 1386, 20:42 عصر
آقای جهرمی یعنی شانسیه
ممکنه خراب بشه یا نشه؟

Valadi
شنبه 30 تیر 1386, 21:01 عصر
اکسس در حالت کلی 150000 فلید قادر است پاسخگو باشد در غیر اینصورت از سرعتش کم می شود و زمانی زیادی را صرف می کند برای تجزیه و تحلیل

mzjahromi
شنبه 30 تیر 1386, 22:15 عصر
آقای جهرمی یعنی شانسیه
ممکنه خراب بشه یا نشه؟
نه شانسی نیست
موردهائی که من برخورد کردم وقتی حجم میره بالا فایل در مقابل خاموش شدنهای ناگهانی کامپیوتر, مقاوتی نداره و مشکل پیدا میکنه. اگر چه در اکثر موارد با Compact And Repair درست میشه.

Mahmood_M
شنبه 30 تیر 1386, 23:40 عصر
سلام
من یک دیکشنری دیدم که 300 هزار رکورد داشت ( با بانک اکسس ) ولی سرعتش هم بد نبود ( خسته کننده نبود )

در ضمن ، فکر کنم بانک اطلاعاتی مربوط به نرم افزار Narcis هم بانک اکسس هست ... ( اگه این طور باشه که خوب جواب داده )

ولی کلا DBIsam از همه اینها بهتر هست ...

موفق باشید ...

Saeid59_m
یک شنبه 31 تیر 1386, 06:52 صبح
سلام
من یک دیکشنری دیدم که 300 هزار رکورد داشت ( با بانک اکسس ) ولی سرعتش هم بد نبود ( خسته کننده نبود )

در ضمن ، فکر کنم بانک اطلاعاتی مربوط به نرم افزار Narcis هم بانک اکسس هست ... ( اگه این طور باشه که خوب جواب داده )

ولی کلا DBIsam از همه اینها بهتر هست ...

موفق باشید ...
شما خودتون عملاً‌ از DBISam استفاده کرده اید . اگه ممکنه یه گزارش صادقانه در مورد سرعت و حجم اطلاعاتی که می تونه توی این نوع بانک قراربگیره و مشکلاتی که داره بدید .