PDA

View Full Version : *****PayPal*****

m.hamidreza
شنبه 30 تیر 1386, 19:23 عصر
در مورد PayPal کسی قبلا research کرده ؟
شرایط استفادش برای یه سایت چیه ؟ اگه بخوام تو سایتم استفاده کنم باید چه کنم آخه ؟!
تو سایتش هم نامی از وطن نیست ! شنیدم IP ایران رو block می کنه اگه . . . . ! پولت هم سر زا می ره ! :متفکر:

من pdf راهنما شو خوندم الان با ایران مشکل دارم . . .

mmehdyt
شنبه 30 تیر 1386, 22:24 عصر
شما بی خیال پی پال بشید. حتی کسایی هم که vpn دارن سراغ پی پال نمی رن.
اگه بانک اینترتی می خواید وب مانی و مانی بوکرز خوب ساپورت می دن. دو تاشون آمریکایی نیستن و با ایران هم خوبن.

m.hamidreza
شنبه 30 تیر 1386, 22:47 عصر
شما بی خیال پی پال بشید. حتی کسایی هم که vpn دارن سراغ پی پال نمی رن.
اگه بانک اینترتی می خواید وب مانی و مانی بوکرز خوب ساپورت می دن. دو تاشون آمریکایی نیستن و با ایران هم خوبن.

شما کار کردی باهاشون؟
http://wmtransfer.com
http://moneybookers.com
این دوتاست ؟ خودم باید Credit Card داشته باشم ؟ می بینم سایت هارو . . . .
دوتا دیگه هم بود که قبلا معرفی شده :
http://2Checkout.com (http://2checkout.com/)
www.Cartmanager.net (http://www.cartmanager.net/)
من نمیدونم کدوم بهتره ! شما اگه تجربه ای داری بگو . ممنون .

marzban
شنبه 30 تیر 1386, 23:50 عصر
دوستان میشه در این موضوعی که مطرح کردین بشتر توضیح بدین

khz-web1
یک شنبه 31 تیر 1386, 02:12 صبح
بله بیشتر توضیح بدید من مشتاق به یاد گیری آن هستم

m.hamidreza
یک شنبه 31 تیر 1386, 10:47 صبح
شما برای سایت های Online Shopping نیاز به یه سرویس برای دریافت پول از مشتری دارین ،توی ایران می تونید از طریق بانک هایی مثل سامان یا پارسیان اقدام کنید که در زمان خرید مشتری link میشه به سایت بانک و با کارتهای عضو شتاب خرید می کنه . . .
ولی اگه بخوای محدود به ایران نباشه و از طریق Credit Card مشتری هاتون بتونن خرید کنین نیاز دارین که از یه سری کمپانی هایی که این کار رو می کنن سرویس بگیرین.
PayPal هم یکی از سرویس دهنده هاست . . .

www.paypal.com (http://www.paypal.com)

تو همین سایت هم می تونین paypal رو search کنین .

rtech
یک شنبه 31 تیر 1386, 17:15 عصر
من یک Ebook بسیار عالی در مورد کارکردن با سیستم Paypal با Asp.net دارم نام این کتاب Pro PayPal E-Commerce هست اگر کسی میخواد لطفا پیغام خصوصی بده تا براش آپلود کنم چون طبق مقررات نمیتونم اینجا بزارم

ali_yousefian19
یک شنبه 31 تیر 1386, 17:58 عصر
اگه لطف کنی برای من بفرشی خیلی خیلی ممنون میشم
ali[dot]yousefian1985[at]gmail[dot]com

m.hamidreza
یک شنبه 31 تیر 1386, 22:14 عصر
من یک Ebook بسیار عالی در مورد کارکردن با سیستم Paypal با Asp.net دارم نام این کتاب Pro PayPal E-Commerce هست اگر کسی میخواد لطفا پیغام خصوصی بده تا براش آپلود کنم چون طبق مقررات نمیتونم اینجا بزارم

طبق کدوم مقررات ؟! :متفکر: این همه link واسه pdf یا کتاب تو topic ها من دیدم !
حجمش چقدره؟ واسه من upload کنی ممنون میشم .
شما کار کردی با PayPal ؟ مشکلش درمورد IP های ایران رو چیکار کردی ؟

Behrouz_Rad
یک شنبه 31 تیر 1386, 22:36 عصر
طبق کدوم مقررات ؟! این همه link واسه pdf یا کتاب تو topic ها من دیدم !
اگه دیدی به ما هم بگو تا ریششو بکنیم! ;)

rtech
یک شنبه 31 تیر 1386, 23:37 عصر
آقا بهروز شما دیگه چرا ؟ من چند دفعه از خود شما پرسیدم شما گفتید نه این هم متن گفته شما ( اگه یک نگاه به صندوق پستی خودتون بکنید پیداش میکنید ) :

سلام.
خیر! در هیچ جای سایت همچین امکانی رو نداری!
نه در امضا، نه در بخش خاصی....

موفق باشید.

این هم متن پیامی که من برای شما فرستاده بودم :

سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه
من یکسری Ebook در مورد ASP.NET دارم و میخوام در اختیار بقیه قرار بدم آیا میتونم تاپیکی برای این موضوع در قسمت توسعه ASP.net ایجاد کنم ؟

امیدوارم یادتون اومده باشه
به هر حال حالا اجازه دارم این کارو بکنم ؟

Behrouz_Rad
یک شنبه 31 تیر 1386, 23:46 عصر
آقا بهروز شما دیگه چرا ؟ من چند دفعه از خود شما پرسیدم شما گفتید نه این هم متن گفته شما ( اگه یک نگاه به صندوق پستی خودتون بکنید پیداش میکنید ) :
شما پست های قبلی رو خوندی یا شتاب زده پست زدی؟

یکی گفت:

و یکی دیگه گفت:

طبق کدوم مقررات ؟! این همه link واسه pdf یا کتاب تو topic ها من دیدم !
و من گفتم:

موفق باشید.

prince-of-persia
یک شنبه 31 تیر 1386, 23:48 عصر
سلام

می خواستم بدونم کدام یکی از بانک های ایرانی (دولتی یا خصوصی ) کارت اعتباری می دهند که بشود از سایت های خارجی خرید کرد یا از هر کشوری راحت بهش پول ریخت و در ایران برداشت کرد ؟

Behrouz_Rad
یک شنبه 31 تیر 1386, 23:51 عصر
در ضمن، سایت PayPal راهنمای (PDF) جامعی برای توسعه گران داره:
https://www.paypal.com/en_US/pdf/PP_WebsitePaymentsStandard_IntegrationGuide.pdf

موفق باشید.

Behrouz_Rad
یک شنبه 31 تیر 1386, 23:58 عصر
البته دوستان توجه داشته باشن که PayPal به ایرانیان عزیز خدمات ارائه نمیده!

می خواستم بدونم کدام یکی از بانک های ایرانی (دولتی یا خصوصی ) کارت اعتباری می دهند که بشود از سایت های خارجی خرید کرد یا از هر کشوری راحت بهش پول ریخت و در ایران برداشت کرد ؟
احتمالا بانک توسعه ی صادرات بتونه کمکت کنه.

موفق باشید.

RezaKia
دوشنبه 01 مرداد 1386, 01:11 صبح
سلام،
من تقریباً 4 سال هست دارم با سیستم خرید و فروش اینترنتی خارج از کشور کار میکنم.
تا حالا تقریباً 14-15 پروژه تحویل دادیم. تو این مدت هم از موسسات مختلف گاه بر حسب تقاضای کاربر و گاه بر حسب اجبار موسسات خدمات دهنده و یا محدودیتهای موجود استفاده کردم. :افسرده:

بنابراین، من هم چون اکثر دوستان این توصیه ها را برای شما و همه عزیزان دیگر دارم:

1. تا جای ممکنه از معتبرترین موسسه ممکنه استفاده کنید.
هر چه موسسه طرف حساب شما شناخته تر باشد، اعتماد مشتری به شما بیشتر است. :قلب:

2. حتی المقدور از موسسات چند ملیتی استفاده کنید.
اما دقت کنید کیفیت و اعتبار این موسسات معیار اصلی انتخاب باشد.

3. تا حد امکان خدمات خود را از موسسات اروپایی بگیرید.
چون در اکثر این کشورها بدلیلی داشتن پیمانهای مالی و بانکی با ایران احتمال وجود مشکلات بعدی کمتر میشود. :بامزه:

4. هر چند PayPal معتبرترین موسسه است آن هم به لطف شرکت eBay و مالک ایرانی آن پیر امیدیار (شرکت PayPal توسط eBay خریداری شده است)؛ اما این موسسه نه تنها به ایران خدمات نمیدهد؛ بلکه جتی اگر یک ایرانی در خارج از ایران و مخصوصاً در آمریکا تقاضای خدمات بکند با موانع بسیار زیادی مواجه می شود. مثل دادن تعهد برای عدم همکاری با ایران، عدم خدمات رسانی به گروهکهای تروریستی و .... هزاران عدم پوشالی دیگر. :عصبانی:
بنابراین از جایگزین های این موسسه چون INet و Authorize.net و Verizone و یا GeoTrust استفاده کنید.البته تمام شرکتهای آمریکایی یک خط در میان به ایرانی جماعت خدمات میدهند. :عصبانی++: اما این موسسات مطمئن ترین ها هستند.

موفق باشید.

prince-of-persia
دوشنبه 01 مرداد 1386, 10:02 صبح
میشه راهنمایی کنید که چطوری میشه از یکی از این شرکت ها کارت اعتباری گرفت که بشه از کشور های دیگه بهش پول ریخت و در ایران دریافت کرد .

فکر می کنم خیلی ها علاقه داشته باشن که پروژه های کشور های دیگه رو انجام بدن اما به دلیل اینکه روش دریافت پول رو نمیدونند طرف این کارا نمی رند.

شما که تجربه این کار رو دارید بگید که چطوری کار می کنید (با کدام ها )
چطوری باید کارت اعتباری در یافت کرد
و چطور باید پول رو به دریافت نمود.

اگر میشه یکم جزییات رو بگید

با تشکر

rtech
دوشنبه 01 مرداد 1386, 10:53 صبح
آقا بهروز شرمنده من شتابزده پست زدم . من فکر کردم منظور شما من هستم . شرمنده . در ضمن من اون ایبوک رو آپلود کردم هر کی خواست به من پیغام خصوصی بفرسته ( اینجا ایمیل ندید که اصلا پیگیری نمیشه )
بعضی از موضوعاتی که در این کتاب مطرح شده عبارتند از :

*How PayPal works
*Using the PayPal API
*Website Payments Standard
*Website Payments Pro
*Instant Payment Notification
*Payment Data Transfer
*Encrypted Website Payments
*Administration
*Reporting
*Fraud protection
*Payflow Gateway

m.hamidreza
دوشنبه 01 مرداد 1386, 13:47 عصر
موسسه چون INet و Authorize.net و Verizone و یا GeoTrust استفاده کنید.

خدا حفظت کنه پسرم ! از بین اینایی که گفتی کدوم بهتره ؟
الان من بخوام این سرویس رو تو سایتم بزارم چه مراحلی رو باید طی کنم ؟

m.hamidreza
دوشنبه 01 مرداد 1386, 19:42 عصر

:افسرده: یادم نیست کجا دیدم ولی تو search هام دیدم . . .

RezaKia
دوشنبه 01 مرداد 1386, 19:47 عصر
میشه راهنمایی کنید که چطوری میشه از یکی از این شرکت ها کارت اعتباری گرفت که بشه از کشور های دیگه بهش پول ریخت و در ایران دریافت کرد .

فکر می کنم خیلی ها علاقه داشته باشن که پروژه های کشور های دیگه رو انجام بدن اما به دلیل اینکه روش دریافت پول رو نمیدونند طرف این کارا نمی رند.

شما که تجربه این کار رو دارید بگید که چطوری کار می کنید (با کدام ها )
چطوری باید کارت اعتباری در یافت کرد
و چطور باید پول رو به دریافت نمود.

اگر میشه یکم جزییات رو بگید

با تشکر

خدا حفظت کنه پسرم ! از بین اینایی که گفتی کدوم بهتره ؟
الان من بخوام این سرویس رو تو سایتم بزارم چه مراحلی رو باید طی کنم ؟

سلام،

چشم حتماً، اگه دوستان اجازه بدن چهارشنبه جواب بدم.
راستش امشب و فردا وحشتناک سرم شلوغه.

قربون همتون :لبخند:

m.hamidreza
پنج شنبه 04 مرداد 1386, 10:43 صبح
من سایت Authorize . Net رو دیدم، برای استفاده از سرویسش نیاز به ثبت دو تا Account داریم:

1- MERCHANT BANK ACCOUNT : یا حساب بانکی Merchant که یه نوعی از حساب بانک یا موسسه مالی هست که فراهم کننده ی برقراری ارتباط بین حساب بانکی مشتری و فروشندست که از نوع CNP ش باید استفاده کرد و این Acoount رو باید توسط Reseller هایی که تو سایت معرفی شده تهیه کرد .

2- PAYMENT GATEWAY ACCOUNT : خود Authorize . Net در واقع در نقش یه gateway عمل میکنه که ازاین طریق فروشنده به مشتری این امکان رو میده که تو سایتش از کارتهای اعتباری استفاده کنه .

یه walkthrough هم تو سایت برای developer ها گذاشته که کدهای مورد نیاز واسه برقراری ارتباط بین سایت فروشنده و Authorize . Net هست . حالا سوالای من ایناست :

-- Merchant Account رو چه جوری ایجاد کنم ؟ چون باید از طریق reseller ها اقدام کنم!
تو سایت هاشون که می رم یه page واسه merchant account دارن ، همونو fill کنم ؟ از بین این reseller ها کدومو انتخاب کنم ؟

-- من خودم نیاز به Visa Card یا Master Card دارم یا نه باید از همون Merchant Account استفاده کنم ؟

--و اگه خودم نیاز به Credit Card ندارم پول رو چه جوری دریافت کنم ؟ این reseller ها هم اکثرا امریکایی هستند ...

--چقدر باید هزینه کنم ؟ البته یه چیزایی دیدم مثلا ماهانه 10$ فقط برا عضویت ، منظورم بطور کلیه . . .

ممنونم .

m.hamidreza
چهارشنبه 10 مرداد 1386, 23:14 عصر
دوستان تجربه ای در مورد این سوالات ندارند؟
این دوستمون ییهو! غیب شد امیدوارم حالش خوب باشه ...
اگه کسی با Authorize .Net یا امثالهم کار کرده بگوید لطفا !

PayPal رو اگه با vpn بریم چی می گه ؟ کسی رفته ؟

M.mojaddady@gmail.com
یک شنبه 23 تیر 1387, 14:51 عصر
آقای rtech , اگه لطف کنی کتابتو برای منم بفرستی ممنون میشم.
با تشکر
m.mojaddady@gmail.com

m.hamidreza
یک شنبه 23 تیر 1387, 16:29 عصر
آقای rtech , اگه لطف کنی کتابتو برای منم بفرستی ممنون میشم.
با تشکر
m.mojaddady@gmail.com

اگر کسی میخواد لطفا پیغام خصوصی بده تا براش آپلود کنم چون طبق مقررات نمیتونم اینجا بزارم

ضمن اینکه اون PDF ای که جناب راد معرفی کردن چیز خوبیه... تو خود سایت PayPal هم اطلاعات مفیدی هست.