PDA

View Full Version : نمایش متن چند خطی

maxpayn2
یک شنبه 31 تیر 1386, 11:06 صبح
سلام
من میخوام یک سری متن وارد دیتا بیس بکنم ، البته ممکن است ( یعنی حتما ) هر کدوم از این متن ها بیشتر از یک خط میشه ،‌ به نظر شما برای وارد کردن متن به دیتا بیس از چه کنترلی استفاده کنم ؟ یعنی تو چی بنویسم که هر جا اینتر زدم و رفت خط بعد همینجوری تو دیتا بیس ذخیره بشه و همینجوری هم نمایش بده ؟ برای نمایش از چی استفاده کنم ؟

Nightbat
یک شنبه 31 تیر 1386, 11:23 صبح
از TextBox ولی TextMode=MultiLine

ClaimAlireza
یک شنبه 31 تیر 1386, 11:24 صبح
برای وارد کردن میتونی از یه textbox که multiline هستش استفاده کنی...

برای خوندنش هم پست شماره 8 تاپیک زیرو بخون.

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=73574

موفق باشی...

maxpayn2
یک شنبه 31 تیر 1386, 11:31 صبح
منظورت از ستون هایی که توش label هست همون <td>؟ آخه نه td نه label هیچ کدوم wrap نداره ، اگه هم بخوام برای نمایش از textbox که multiline باشه استفاده کنم border و scroll داره که خیلی ضایس .

Nightbat
یک شنبه 31 تیر 1386, 11:42 صبح
منظورت از ستون هایی که توش label هست همون <td>؟ آخه نه td نه label هیچ کدوم wrap نداره ، اگه هم بخوام برای نمایش از textbox که multiline باشه استفاده کنم border و scroll داره که خیلی ضایس .
میشه با css ظاهر خوبی برای MultiLine TextBox درست کرد. سخت نگیر ...:چشمک:

ClaimAlireza
یک شنبه 31 تیر 1386, 12:02 عصر
منظورت از ستون هایی که توش label هست همون <td>؟ آخه نه td نه label هیچ کدوم wrap نداره

نه منظورم یه gridview که میتونی در قسمت تنظیم ستون هاش یه صفت به نام itemStyle رو پیدا کنی کهwrap تو زیر شاخشه.

موفق باشی....

maxpayn2
یک شنبه 31 تیر 1386, 13:05 عصر
textbox گذاشتم multiline هم کردم wrap رو هم true کردم ولی انگار نه انگار ،‌عین قبلا نشون میده

Amir Taghavi
چهارشنبه 07 شهریور 1386, 05:05 صبح
شاید مشکل syntax داشته باشه! اگه داشت خودت درستش کن
اینجوری Save کن:

Replase(char(13), "</br>")
حالا تو هر تگی که خواستی نشونش بده. فکر کنم <p> بهتر باشه.

sama01
پنج شنبه 08 شهریور 1386, 03:48 صبح
شما وقتی متنی را textBox می تویسید، به جای دکمه‌ی اینتر، کاراکتری را ثبت می‌کنه که با عبارت chr(13) قابل دسترسی هست. کافیه در زمان نمایش متن، این کاراکتر را با <br/> عوض کنی.
دستور مورد نظر در ارسال قبلی، اشتباه تایپی داره. این‌طور درسته:

replace("Your Text" , char(13) , "<br/>")