PDA

View Full Version : بخش کار با کامپوننتها و ابزارها برای دات نت.

hdv212
دوشنبه 01 مرداد 1386, 13:11 عصر
سلام بچه ها و خسته نباشید.
میخواستم یه پیشنهادی بکنم و اون راه اندازی بخشی به نام کار با کامپوننتها و ابزارها برای بخش دات نته (مثل بخش دلفی)، فکر کنم خیلی به درد بخور باشه، من این تاپیک رو در بخش گفتگو با مسئولین مطرح کردم منتها کسی پاسخ نداد، حالا از برو بچه های دات نت میخوام که با هم همکاری کنیم و یه طوماری امضا کنیم تا بلکه مورد توجه مسئولین محترم سایت قرار بگیره، مرسی، اینم تاپیک مربوطه :
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=73307

newgoldenman
دوشنبه 01 مرداد 1386, 13:23 عصر
دوست عزیز

درخواستتون کمی گنگ به نظر میرسه!
بیشتر و واضحتر توضیح بدین

hdv212
دوشنبه 01 مرداد 1386, 14:05 عصر
در مورد چی توضیح بدم ؟
را ه اندازی یه بخشی با عنوان کار با کامپوننتها و معرفی ابزارهای جدید برای برنامه نویسان دات نت.

sm_ezadpanah
دوشنبه 01 مرداد 1386, 16:21 عصر
حامد پیشنهاد خیلی خوبیه . اینطوری هرکی اطلاعی در باره ابزار یا کامپوننت های مختلف داره برای بقیه می ذاره

newgoldenman
دوشنبه 01 مرداد 1386, 18:02 عصر
پیشنهاد خوبیه (;

hdv212
دوشنبه 01 مرداد 1386, 19:45 عصر
ایول بابا دستتون درد نکنه، باز به معرفت شما، لطفا دوستان دیگه هم بیان به این تاپیک و لینکی که تو همین تاپیک دادم نظر بدن، اینطوری آرا بیشتر میشه
مرسی

PC2st
دوشنبه 01 مرداد 1386, 22:06 عصر
It is not bad... یعنی خوبه!

sm_ezadpanah
سه شنبه 02 مرداد 1386, 13:20 عصر
خدایی خوبه دیگ
یه حالی بدین راش بندازین (مسوولین محترم سایت)

hdv212
سه شنبه 02 مرداد 1386, 23:16 عصر
بچه ها خواهشا برید به تاپیکی که دادم نظر بدید، نذارید پستم بره پایین، آشنایی با کامپوننتها و ابزارها خیلی میتونه شما رو در نوشتن برنامه هایی با کارایی و زیبایی و ابزارهای بهتر کمک کنه.
میتونید از امکانات ویژه ی کامپوننتها استفاده کنید واسه چیزایی که حتی کوچکترین مراجعی براش تو اینترنت پیدا نمیشه، مثل کار با خط تلفن(البته میشه ولی خیلی کم)
میتونید امنیت برنامه هاتونو با ابزارهای ویژه بالا ببرید
میتونید از امکانات گرافیکی برای بهبود ظاهر برنامه تون استفاده کنید
اصلا ابزارهای جدید رو بشناسید
و .....