PDA

View Full Version : اشکال در فرم های استفاده شده

peyman13618
سه شنبه 02 مرداد 1386, 09:35 صبح
من میخوام یه مستر پیج واسه سایت بذارم که توش قسمت ورود کاربران رو داره که خوب بایستی توی تگ فرم قرار بگیره و از خود کد لاگین دات نت هم استفاده کردم. از طرفی تو بعضی از صفحات هم مجبورم از فرم های دیگه ای مثل ثبت نام و دریافت اطلاعات استفاده کنم که اونها هم توی یک فرم جدا قرار می گیرند. همین باعث میشه که موقع اجرا خطایی رو بده که میگه همزمان دوتا فرم نمیتونن روی سرور اجرا بشن؟؟!!! راه حلش چی می تونه باشه؟؟ یعنی من دارم اشتباه از تگ فرم تو مسترپیج استفاده میکنم؟؟ اگه کلا یه تگ فرم قراره باشه کد ها وری باید قرار بگیرند؟؟ ممنون اگه راهنماییم کنید

Nightbat
سه شنبه 02 مرداد 1386, 10:16 صبح
صفحات مختلف چه ربطی به هم دارن؟ اگه میخوای از MasterPage هم توی صفحه ای استفاده کنی که دیگه اون صفحه فرم نمی خواد.یه کم واضحتر توضیح بده.

cactuskhan
سه شنبه 02 مرداد 1386, 10:17 صبح
اگه تو مستر پیج از تگ فرم اضافه کردی دیگه تو بقیه صفحات نمیخواد از تگ فرم استفاده کنی مگر بخشهایی که از مستر پیج استفاده نمیکنی !

peyman13618
سه شنبه 02 مرداد 1386, 11:41 صبح
صفحات مختلف چه ربطی به هم دارن؟ اگه میخوای از MasterPage هم توی صفحه ای استفاده کنی که دیگه اون صفحه فرم نمی خواد.یه کم واضحتر توضیح بده.

ببینید توی یه صفحه مستر پیج یه قسمت لوگین گذاشتم تا برای ورود به یه بخشی مثل دیدن نمرات دانش آموزان با یوزرنیم و پسورد وارد بشن و این کار رو از توی تمام صفحات بتونن انجام بدن. حالا از طرفی این مسترپیج توی صفحاتی هم استفاده میشه که اونجا ممکنه فرم ثبت نام دانش آموزان هم داشته باشیم. پس اینجوری میشه که تو یه صفحه عملا دو تا فرم استفاده میشه و این باعث خطایی که گفتم میشه:متفکر:

Nightbat
سه شنبه 02 مرداد 1386, 11:47 صبح
ببینید توی یه صفحه مستر پیج یه قسمت لوگین گذاشتم تا برای ورود به یه بخشی مثل دیدن نمرات دانش آموزان با یوزرنیم و پسورد وارد بشن و این کار رو از توی تمام صفحات بتونن انجام بدن. حالا از طرفی این مسترپیج توی صفحاتی هم استفاده میشه که اونجا ممکنه فرم ثبت نام دانش آموزان هم داشته باشیم. پس اینجوری میشه که تو یه صفحه عملا دو تا فرم استفاده میشه و این باعث خطایی که گفتم میشه:متفکر:
فکر کنم قبلا asp کار بودی !
به پست من دقت کن، وقتی تو یه صفحه از MasterPage استفاده می کنی دیگه احتیاج به فرم نداری. هر کاری می خوای بکنی راحت انجام بده !