PDA

View Full Version : درخواست کتاب آموزشی

bad_boy_2007
پنج شنبه 04 مرداد 1386, 23:57 عصر
سلام
من تا حد خیلی کمی (صرفا نوشتن Query های ساده ) با دستورات SQL آشنایی دارم میخوام اطلاعاتم کامل تر بشه (SQL 2005) از دوستان تقاضا دارم اگه کتاب خوبی برای آموزش SQl2005 خوندن که روان و ساده گفته باشه معرفی کنن .

SYNDROME
جمعه 05 مرداد 1386, 07:38 صبح
با سلام

سلام
من تا حد خیلی کمی (صرفا نوشتن Query های ساده ) با دستورات SQL آشنایی دارم میخوام اطلاعاتم کامل تر بشه (SQL 2005) از دوستان تقاضا دارم اگه کتاب خوبی برای آموزش SQl2005 خوندن که روان و ساده گفته باشه معرفی کنن .
دوست عزیز تا به حال من چندین کتاب در رابطه با SQLدیده ام ولی هیچکدام کامل نبود است.
اگر شما به دنبال یادگیری هستید بهتر است از همین قسمت سایت استفاده کنید که در رابطه به هر موضوع بارها بحث شده و از هر کتابی کاملتر است(البته منظور من کتابهایی بود که به زبان فارسی ترجمه شده است)
موفق باشی

bad_boy_2007
جمعه 05 مرداد 1386, 12:16 عصر
SYNDROME (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=35868) عزیز البته که حق با شماست و اگه از تجربیات اساتید بزرگوار این تاپیک استفاده کنم خیلی عالیه ولی چون من زیاد حوصله ندارم مدت زمان طولانی پای سیستمم بشینم و بخونم ترجیح میدم از یک کتاب شروع کنم و بعد برای سوالاتی که برام پیش میاد انجمن رو سرچ بزنم یا وقت اساتید محترم رو بگیرم .
اگه کتابی خوندین که به بیان روان و یاده توضیحات رو داده باشه ممنون میشم .
در مورد اطلاعات من هم اگه بخواین بدونین (برای معرفی کتاب) در حد 0 نیست ولی زیاد هم نیست ، فقط در حد پاس کردن پایگاه داده ولی به شدت احساس کمبود میکنم ، بهمین دلیله که میخوام اطلاعاتم رو بروز کنم.