PDA

View Full Version : بازم مشکل سرچ در اکسس

fdaliry
شنبه 06 مرداد 1386, 05:36 صبح
سلام
در تاپیک قبلی تعدادی از دوستان لطف کردن و جوابهایی دادند ولی متاسفانه من توجیح نشدم و بر ان امدم تا درباره مشکل توضیح بیشتری بدم
من میخام قبل از ورود اطلاعات در دیتا بیس جستجو انجام شه و اگر نام و نام خانوادگی و نام پدر کسی با این جستجو یکی بود پیغام اروور داده شه و کلید addnew به حالت غیر فعال بره و اجازه ورود اون اطلاعات به کاربر داده نشه
درضمن از عنصر دیتا استفاده کردم و نیزدر صورت اینکه کسی با مشخصات فوق وجود نداشت کلید addnew به حالت فعال درمی اید و اطلاعات عینا به تکسباکسهای مرتبط انتقال پیدا کرده و enabled تکسباکسها به حالت غیر فعال درامده وکاربر میتواند بقیه فیلدها را پر کند و ذخیره کند
ولی متاسفانه برای بعضی مقادیر کار میکنه وبرای بعضی دیگه نه
برنامه را روی درایو سی نوشتم
اگه امکان داره لطفا کمکم کنید
برنامه را نیز با حجم 25کیلوبایت اپلود کردم
http://computer.persian.googlepages.com/personally.zip

__siavash__
شنبه 06 مرداد 1386, 13:34 عصر
این یه PhoneBook کامله که تمام کارا رو انجام از جمله سرچ کردن و ...
اینو بررسی کن ساید مشکلت حل بشه !

fdaliry
یک شنبه 06 آبان 1386, 12:11 عصر
سلام
در تاپیک قبلی تعدادی از دوستان لطف کردن و جوابهایی دادند ولی متاسفانه من توجیح نشدم و بر ان امدم تا درباره مشکل توضیح بیشتری بدم
من میخام قبل از ورود اطلاعات در دیتا بیس جستجو انجام شه و اگر نام و نام خانوادگی و نام پدر کسی با این جستجو یکی بود پیغام اروور داده شه و کلید addnew به حالت غیر فعال بره و اجازه ورود اون اطلاعات به کاربر داده نشه
درضمن از عنصر دیتا استفاده کردم و نیزدر صورت اینکه کسی با مشخصات فوق وجود نداشت کلید addnew به حالت فعال درمی اید و اطلاعات عینا به تکسباکسهای مرتبط انتقال پیدا کرده و enabled تکسباکسها به حالت غیر فعال درامده وکاربر میتواند بقیه فیلدها را پر کند و ذخیره کند
ولی متاسفانه برای بعضی مقادیر کار میکنه وبرای بعضی دیگه نه
برنامه را روی درایو سی نوشتم
اگه امکان داره لطفا کمکم کنید
برنامه را نیز با حجم 25کیلوبایت اپلود کردم
http://computer.persian.googlepages.com/personally.zip

باتشکر از دوستانی که کمک کردن
بعد از 3 ماه فهمیدم مشکلش چیه
مشکلش این بود که برای سرچ از Trim ی تکس باکس دیگه استفاده میکردم که همین باعث میشد جستجو به نتیجه مطلوب نرسه