PDA

View Full Version : مشکل در Login شدن به 10G

babila
یک شنبه 07 مرداد 1386, 10:16 صبح
من Oracle 10G رو نصب کردم و با آدرس http://machin_name:1158/em وارد Enterprise Manager میشم یکی دو بار اول وارد صفحه ای که UserName و Password می خواد شدم ولی الان هرکاری می کنم یه صفحه دیگه(تصویر فوق) رو لود می کنه نمی دونم مورد از کجاست؟

alireza1384
چهارشنبه 10 مرداد 1386, 15:14 عصر
چرا از ابزارPLSQL Developer استفاده نمی کنی ؟

babila
چهارشنبه 10 مرداد 1386, 17:33 عصر
این ابزارPLSQL Developer رو از کجا می شه گیر آورد؟ البته نسخه به درد بخور شو.

arazsaie
چهارشنبه 10 مرداد 1386, 22:43 عصر
in my opinion if you use oracle express software it is much more better but if it sutable for your goal i'm not sure

hmm
پنج شنبه 11 مرداد 1386, 19:13 عصر
چرا از ابزارPLSQL Developer استفاده نمی کنی ؟

مشکل دوستمون چیز دیگه ای است . سعی نکنید صورت مسئله رو پاک کنید لطفاً. بهرحال ایشان برای کارهای دیگه مجبورند به EM کانکت بشن

این ابزارPLSQL Developer رو از کجا می شه گیر آورد؟ البته نسخه به درد بخور شو.
سایت اوراکل

in my opinion if you use oracle express software it is much more better but if it sutable for your goal i'm not sure

قبول دارم برای شروع برای ایشون بهتره

درنهایت دوست من میتونی username و نوع connect شدن که تو فرم اول میزنی رو بنویسی
وآیا اوراکل رو همون دستگاهی هست که میخواهی connect بشی با یه دستگاه دیگه

aidin300
پنج شنبه 11 مرداد 1386, 20:21 عصر
ابزار PLSQL Developer برای شرکت Allround Automations
(http://www.allroundautomations.com/) هست
شرکت اوراکل ابزار Oracle SQL Developer رو ارایه داده که هر دو تقریبا کار مشابهی رو انجام می دن
برای این مشکل هم فکر می کنم بار اول با مرورگر مشکل داشتی ولی الان احتمالا agent ، Enterprise Manager از کار افتاده از دستور emagent و emctl تو Command ویندوز استفاده کن به نتیجه می رسی

babila
جمعه 12 مرداد 1386, 11:28 صبح
من قبلا با 9i کار کردم و تا حدودی به اوراکل واردم ولی با 10G release 2 این مشکلو دارم واین هم موقعی پیش میاد که من دومین دیتابیس رو رو اوراکل ایجاد می کنم تا وقتی که دومین دیتابیس رو درست نکردم دیتابیس اول به خوبی کار می کنه؟

aidin300
جمعه 12 مرداد 1386, 14:06 عصر
مشکل به خاطر تعداد دیتابیس ها نیست چون OEM دوم روی پورت دیگه ای اجرا می شه که احتمالا 5500 باشه اگه موقع نصب کارت شبکه کامپیوتر وصل نبوده باشه داخل ORACLE_HOME یه پوشه به صورت localhost_sid وجود داره و اگه وصل باشه به صورت hostname_sid هست که فایل های log و trace اینجا هستند یه نگاهی به هشون بنداز یا اینجا UpLoad کن (البته قبل از اون دستور emagent رو اجرا کن وضعیت کارت شبکه رو هم هم موقع نصب هم الان که خطا میده بگو)