PDA

View Full Version : طول مجاز عنوان تاپیک ها کافی نیست...

javad2000
یک شنبه 07 مرداد 1386, 14:05 عصر
سلام.

همونطور که می دونید در بند 3 قوانین تاپیک نویسی آمده که:

۳- جهت افزایش بهره وری از سایت اکیدا توصیه می شود برای گفتگو های خود از عناوین مناسب استفاده نمایید، و از به کار بردن کلماتی همچون کمک کنید، فوری، ضروری و امثال آن خودداری کنید

یعنی عنوان تاپیک باید به طور واضح گویای خلاصه محتوا باشه تا کاربران برای فهمیدن موضوع بحث، لزوماً مجبور به باز کردن نباشند. به نظر من 86 کاراکتر برای گذاشتن عناوین مناسب کافی نیست.

تا نظر دیگران چی باشه....!؟

Behrouz_Rad
یک شنبه 07 مرداد 1386, 14:16 عصر
به نظر من زیاده!

mehdi.mousavi
یک شنبه 07 مرداد 1386, 14:17 عصر
سلام.

یعنی عنوان تاپیک باید به طور واضح گویای خلاصه محتوا باشه تا کاربران برای فهمیدن موضوع بحث، لزوماً مجبور به باز کردن نباشند. به نظر من 86 کاراکتر برای گذاشتن عناوین مناسب کافی نیست.

به نظرم کافیه.

M-Gheibi
یک شنبه 07 مرداد 1386, 14:26 عصر
اگه زیاد نباشه ، کم نیست .

vcldeveloper
یک شنبه 07 مرداد 1386, 17:06 عصر
مگه می خواید توی عنوان تاپیک انشاء بنویسید؟!
به نظر من، همینکه کاربران متوجه بشند که کلیت تاپیک درباره چیه، کافی هست.

pooyanm
یک شنبه 07 مرداد 1386, 21:02 عصر
برای من هم یکی دو بار پیش اومده که یک یا دو کلمه نسبتا کلیدی را ناچار شدم حذف کنم 100 نویسه نسبت به 86 تای فعلی جا برای یکی دو کلمه فراهم می کنه.

someCoder
دوشنبه 08 مرداد 1386, 02:37 صبح
یه موضوع تا حدودی بیربط!
این حداقل 10 کارکتر برای جواب هم خیلی اذیت میکنه! مثلا من میخوام جواب بدم: "نه!" حالا باید ادامش رو چی بزنم تا 10 کارکتر پر بشه؟!

M-Gheibi
دوشنبه 08 مرداد 1386, 08:09 صبح
یه موضوع تا حدودی بیربط!
این حداقل 10 کارکتر برای جواب هم خیلی اذیت میکنه! مثلا من میخوام جواب بدم: "نه!" حالا باید ادامش رو چی بزنم تا 10 کارکتر پر بشه؟!ممکنه بعضی موارد کمی رو "نِروتون" قدم بزنه ولی بودنش بهتر از نبودنشه . اینطوری مجبور میشید کمی بیشتر توضیح بدید :)

dkhatibi
دوشنبه 08 مرداد 1386, 08:56 صبح
اینجور بنیس
"نه "(6 فاصله بعد از نه و " بگذار

Kamyar.Kimiyabeigi
سه شنبه 09 مرداد 1386, 15:01 عصر
سلام.

اگر شما ماوس را بر روی عنوان هر تاپیکی نگه دارین خلاصه ایی از اون تاپیک بعنوان hint نمایش داده میشه

javad2000
سه شنبه 09 مرداد 1386, 15:50 عصر
شما تا حالا تونستی یکی از اون hint ها رو کامل بخونی؟ اینقدر سریع غیب میشن که نمیشه خوندشون. تازه کاربرانی که ویندوز 98 دارند هم اون Hint ها رو به صورت نوشته های در هم بر هم می بینند.

Inprise
سه شنبه 09 مرداد 1386, 17:56 عصر
مگر قرار است داستان یا نمایشنامه بنویسید ؟
"عنوان" باید شامل چند کلمه کلیدی برای شفاف شدن خط سیر کلی یه مبحث باشد . مثلا اگر کسی میخواهد دلیل وجود مشکل در اجرای برنامه اش روی ویندوز ویستا را بداند که ممکنه دلائل و توضیحات متعدد و مفصلی هم داشته باشه " مشکل اجرا روی ویستا" کافی است . برای هر مسئله ای میشه یک عنوان کلی یا حتی یک عنوان جزئی با چند کلمه کلیدی روشن پیدا کرد.