PDA

View Full Version : خطا از گزارش مربوط به license key

sm_ezadpanah
یک شنبه 07 مرداد 1386, 15:45 عصر
با سلام خدمت هم عزیزان
در ابتدا منو ببخشید که سوال مربوط به گزارش سازی رو اینجا مذارم اما چون من با c# برنامه ر نوشتم و توی اون از crystal report استفاده کردم گفتم بهتره اینجا مطرحش کنم .من برنامه رو نوشتم و setup هم براش ساختم اما موقع اجرا بعد از نصب هنگامی که به بخش گزارش ها می رم یک خطایی مربوط به اشتباه بودن شماره سریال میده در حالی که من موقع ساختن ست آپ با خود .net اون 4 فایل مربوط به crystal report رو add کردم و در فایل crystal_regwiz2003 خاصیت license key رو با سریالی که از منوی help/about برداشتم پر کردم .حالا اگه کسی این سریال و داره برای رفع این مشکل در گزارش سازی در visual stadio 2003 به من کمک کنه.

leilav_1984
چهارشنبه 10 مرداد 1386, 13:45 عصر
من خودم این مشکل رو دور می زدم
گزارش رو با 2005 می ساختم بعد به پروژه 2003 اضافش می کردم

sm_ezadpanah
پنج شنبه 11 مرداد 1386, 12:23 عصر
دوست عزیز ممنون از راهنماییون
ام من الان برنامه رو ساختم وگزارشاش رو هم ساختم (کلی گزارش پر درد سر ) بعد که براش ست آپ ساختم و اجراش کردم با این مشکل رو به رو شدم . حالا یه راه یگه ای نیستش که مثلا بتونیم همون سریال رو درستش رو وارد کنیم و دوباره ست آپش رو بسازم

sm_ezadpanah
شنبه 13 مرداد 1386, 13:31 عصر
کسی نمی دونه که اون سریالی که ر help/about هست چرا جواب نمیده

leilav_1984
شنبه 13 مرداد 1386, 14:53 عصر
فکر کنم بشه rpt ها رو با ورژن جدید کریستال Open و Save کنید بعد دوباره به پروژه اضافه کنید

sm_ezadpanah
دوشنبه 15 مرداد 1386, 18:25 عصر
دوست عزیز leilav_1984 خیلی ممنونم از اینکه دنبال حل مشکل من بودید. از بذل محبتتون سپاس گذارم .
داخل منوی help گزینه about باز کردم اونجا یه سریال داره برای c# همون رو کپی کردم درست شد . فکر می کنم دفعات قبل که اینکار می کردم یه space از اول سریال رو هم کپی میکردم
برا همون ارور مداد اما الان درست شد. باز هم تشکر میکنم . موفق باشید

sm_ezadpanah
یک شنبه 21 مرداد 1386, 13:06 عصر
کسی با سریال .نت امتحان کرده که جواب میده