PDA

View Full Version : هدایت شدن به صفحه دیگر و پاس دادن پارامتر

boof1364
سه شنبه 09 مرداد 1386, 09:47 صبح
من می خوام همزمان با ورودم به صفحه دیگر 4 پارامتر هم همراهش به اون صفحه پاس بدم.برای یک پارامتر بلدم ولی برای بیش از یکی مشکل دارم.لطفا مرا راهنمایی کنید.مثلا:
Response.Redirect("Default.aspx?u=?v=" + ddlrep.SelectedValue+ddlvahed.SelectedValue);

Alireza_Salehi
سه شنبه 09 مرداد 1386, 10:35 صبح
پارامتر ها رو با & از هم جدا کنید نه با علامت سول !

m_amin_t
شنبه 13 مرداد 1386, 14:26 عصر
به نظرم با Session کارت فوق العاده راحت میشه. من همیشه از همین روش استفاده میکنم.

shahroozj
شنبه 13 مرداد 1386, 14:52 عصر
این روش ، روش امنی نیست بهتره پارامترها را با متد post ارسال کنی

m_amin_t
یک شنبه 14 مرداد 1386, 13:41 عصر
درسته که این روش زیاد امن نیست ولی به هرحال برای کارهای ساده و روتین که امنیت بالایی رو لازم نداره به نظر روش مناسبیه.

nazaninam
یک شنبه 14 مرداد 1386, 15:26 عصر
QueryString یکی از بهترین روش های انتقال اطلاعات بین صفحات است !
به صورت زیر عمل کنید :

Response.Redirect("Default.aspx?u="+param1+"&v="+param2);

با کد و دی کد کردن رشته تقاضا می تونید امنیت را نیز تا حد زیادی بالا ببرید .
استفاده از Session را پیشنهاد نمی کنم.
موفق باشید

Sayehzendeh
یک شنبه 14 مرداد 1386, 15:30 عصر
به صورت زیر عمل کنید :

موفق باشید

شما اگر session داشته باشید در تمام پروژه دارید و تراکنش سرور را بالا میبرید.

Alireza_Salehi
دوشنبه 15 مرداد 1386, 08:32 صبح
شما اگر session داشته باشید در تمام پروژه دارید و تراکنش سرور را بالا میبرید.

به صورت زیر عمل کنید :

موفق باشید

به نظرم با Session کارت فوق العاده راحت میشه. من همیشه از همین روش استفاده میکنم.

این بحثا پایه و اساس نداره هر کدوم از ابزارهای ارتباطی (کوکی، Session و QueryString و ....) در جای خودش و بسته به شرایط کاربرد دارند و هیچ ایرادی هم در استفاده از هیچ کدوم وجود نداره!

برنامه نویس باید بر اساس شرایط و امکانات هر کدوم تصمیم بگیره چی رو کجا استفاده کنه!

manelian00021
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 08:19 صبح
روش Server.Transfer:

این روش متدی پیچیده ولی روش ماهرانه ای برای ارسال مقادیر بین صفحات است. در اینجا مقادیری را که می خواهید در صفحات دیگر به آنها دسترسی داشته باشید به عنوان خصوصیات کلاس صفحه بیان می کنید. در کل این متد واضحتر و شیءگراتر از متدهای قبلی است. مراحل زیر را برای استفاده از این متد بترتیب دنبال کنید:

ابتدا در فرم مبدا دستوری مشابه زیر بنویسید:

public

string Name

{

get

{
return txtName.Text;
}

در رخداد مربوط به ورود به صفحه بعد مشابه شکل زیر بنویسید:

Server.Transfer("frmNewPage.aspx");

در صفحه جدید آن را آینگونه فراخوانی کنید : شما می توانید به جای یک رشته یک آبجکت بفرستید و در صفحه جدید از فیلد های آن استفاده نمایید:
frmPage wf1 = (frmPage)Context.Handler;
txtName.Text = wf1.Name;

ali_zzr
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 09:40 صبح
اگر اطلاعاتت حیاتی و محرمانه نیست بهترین روش همون روش QueryString هست.

alireza_s_84
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 10:48 صبح
این بحثا پایه و اساس نداره هر کدوم از ابزارهای ارتباطی (کوکی، Session و QueryString و ....) در جای خودش و بسته به شرایط کاربرد دارند و هیچ ایرادی هم در استفاده از هیچ کدوم وجود نداره!
برنامه نویس باید بر اساس شرایط و امکانات هر کدوم تصمیم بگیره چی رو کجا استفاده کنه!
دقیقا همینطوره. هرکدوم از این روشها جایگاه خودش رو داره ولی به نظر من برای این سوال شما راه حل استفاده از QueryString و کلا در اینجا من مخالف استفاده از Session هستم چون یک مثال خوب برای استفاده نابجا از Session اینجاست . معمولا از Session برای نگهداری اطلاعاتی استفاده میشه که قراره توی حافظه سرور بمونه و بارها استفاده کنیم نه اینکه با پاس دادن چند پارامتر بیخود حافظه گرانبهای سرور رو اشغال کنیم.
برای کارهایی اینچنینی بهترین گزینه QueryString است.
موفق باشید

hamedsabzian
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 13:30 عصر
دقیقا همینطوره. هرکدوم از این روشها جایگاه خودش رو داره ولی به نظر من برای این سوال شما راه حل استفاده از QueryString و کلا در اینجا من مخالف استفاده از Session هستم چون یک مثال خوب برای استفاده نابجا از Session اینجاست . معمولا از Session برای نگهداری اطلاعاتی استفاده میشه که قراره توی حافظه سرور بمونه و بارها استفاده کنیم نه اینکه با پاس دادن چند پارامتر بیخود حافظه گرانبهای سرور رو اشغال کنیم.
برای کارهایی اینچنینی بهترین گزینه QueryString است.
موفق باشید

اینکه حدالامکان از Session استفاده نکنیم حرف درستیه!
بهتره تا جایی که می تونید از QueryString و Cookie ودر نهایت Server.Transfer (که به نظر میاد از متد POST استفاده می کنه(؟)).
ولی گاهی اوقات امنیت اطلاعات برامون خیلی مهمه و مجبوریم از Session استفاده کنیم. حتی رمز نگاری (معمولا نیازه متقارن باشه) هم نیاز داره یک کلید یه جای امن ذخیره بشه.
پس به نظر میرسه چاره ای جز استفاده از Session یا Cache ندارید.
البته هنگام استفاده از Session می تونید بعد از اینکه اطلاعات رو توی صفحه ی جدید از توش ورداشتید، اون فیلد Session رو Remove کنید، که حافظش آزاد بشه!

Session.Remove("FildeName");