PDA

View Full Version : به روز رسانی آنلاین صفحات aspx

snisni63
سه شنبه 09 مرداد 1386, 11:13 صبح
با سلام خدمت همگی دوستان
میخواستم ببینم چه روشهایی برای این کار وجود داره
یه جا استفاده از کلاسvirtualpathProvider رو مطالعه کردم. میخواستم قبل از شروع کار در این مورد مشورت بگیرم ببینم آیا روش بهتری وجود داره یا خیر
با تشکر

marzban
سه شنبه 09 مرداد 1386, 11:49 صبح
با سلام
من هم اتفاقا یه همچین سوالی می خواستم بپرسم
برای مثال الان اطلاعات یک جدول از بانک نمایش داده شده است و برای مثال کاربر دیگری اطلاعات را بروز رسانی می کنه یا اینکه اطلاعات دیگه ای را ثبت می کنه ، آیا روشی هست که بدون استفاده از رفرش کردن مجدد صفحه این اطلاعات به صفحه کلاینت ارسال بشه
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر مرزبان

snisni63
سه شنبه 09 مرداد 1386, 14:05 عصر
البته من منظورم این نبودا
حالا شاید خوب موضوع رو مطرح نکردم. منظورم اینه که اگر صفحات نیاز به ویرایش مجدد داشته باشه مثلا یه جا یک اسکریپتی بخوایم اضافه کنیم یا کلا به سورس صفحه دسترسی داشته باشیم و بتونیم اون رو ویرایش کنیم . از این جور کارها. البته سوال شما هم در جای خودش جالبه و خیلی هم جای بحث داره.
مچکرم

marzban
سه شنبه 09 مرداد 1386, 16:11 عصر
حالا شاید خوب موضوع رو مطرح نکردم. منظورم اینه که اگر صفحات نیاز به ویرایش مجدد داشته باشه مثلا یه جا یک اسکریپتی بخوایم اضافه کنیم یا کلا به سورس صفحه دسترسی داشته باشیم و بتونیم اون رو ویرایش کنیم . از این جور کارها. البته سوال شما هم در جای خودش جالبه و خیلی هم جای بحث داره.
مچکرم
دوست عزیز از طریق یک ادیتور می تونید این کار را انجام بدین و پیشنهاد می شه که اطلاعات مربوط به قالب صفحه را در بانک ذخیره کنید
دوستان دیگر اگر مطلب بهتری به ذهن شون میرسه راهنمایی کنید
موفق باشید

sama01
چهارشنبه 10 مرداد 1386, 01:01 صبح

نحوه‌ی طرح مساله ایراد داشت. لطفا در انتخاب عنوان، دقت بیشتری به خرج دهید تا هم برداشت اشتباه صورت نگیره و هم برای کسانی که اقدام به جستجو در فروم می‌کنند، دسترسی به نتیجه راحت‌تر بشه.
در بسیاری موارد، به دلیل نداشتن عنوان مناسب، چندین تاپیک با یک موضوع ایجاد می‌شه.

با تشکر