PDA

View Full Version : نحوه کلی کار با Rave Report

sorrowdancer
سه شنبه 09 مرداد 1386, 19:37 عصر
سلام دوستان

نمیدونم چرا از گزارش گیری بدم میاد ولی دیگه چاره ای نیست باید یاد بگیرم خیلی واجبه
یعنی اینکه هیچی از گزارش گیری نمی دونم :لبخند:

تو این قسمت همه ی تاپیک ها در مورد Fast Report یا QReport بود اگه لینک دانلود نسخه کامل (تریال نباشه) کسی داره ممنون میشم بده

ولی فکر نکنم احتیاجی بش باشه چون خود دلفی ظاهرا برنامه Rave Report داره و ظاهرا برنامه خوبیه

ولی متاسفانه تنها تونستم یه لیبل بزارم رو صفحه یا مثلا مربع بزارم و رنگاشون و عوض کنم و چندتا کار ابتدایی

مسلما باید یک فیلد را به یک Label اختصاص داد تا اون رو نشون بده که این کار رو نتونستم انجام بدم

از دوستان تمنا دارم برنامه ای ساده با گزارش گیری و پرینت توسط این نرم افزار را برایم قرار دهند و حدالمقدور رفع ابهامات کنند

مطمئنم که هوای آماتور ها را دارید همچون که تاکنون داشته اید

دنیا دنیا سپاس

Valadi
سه شنبه 09 مرداد 1386, 23:47 عصر
سرچ کن یک مقاله هست درباره Rave Report
کلمه Rave سرچ کن
موفق و موید باشی

Batman
چهارشنبه 10 مرداد 1386, 11:16 صبح
ببین دوست عزیز یه برنامه ساده یعنی چی؟
من سعی میکنم در فرصت بعدی نحوه کار با rave report رو برات توضیح بدم (چون account ام داره تموم میشه)
هر چند که خودم قبلا استفاده کردم اما fastreport خیلی بهتر و قویتر
موفق باشید

sorrowdancer
چهارشنبه 10 مرداد 1386, 18:49 عصر
سرچ کن یک مقاله هست درباره Rave Report
کلمه Rave سرچ کن

با تشکر ولی مسلما این کارو خودم بلدم ساعت ها هم تو سایت ها دارم می چرخم ولی همه مقاله هاشون نصفس و گفتن بعدن ادامش رو میگیم و جالبه که اکثر سایت ها نیز همون نصفه رو کپی کردن و گفتن بعدن میگیم

•••••••••

ببین دوست عزیز یه برنامه ساده یعنی چی؟

مثلا با اکسس دیتابیسی با دو فیلد کد و نام باشد و در فرم دلفی با کلیک بر روی دکمه (پرینت) صفحه ای که برای پرینت با RaveReport ساختیم پرینت شود در همین حد کافیست مشکل من کار با Rave هست و چگونه اطلاعات رکورد مربوطه به لیبل مورد نظر در گزارش انتقال یابد.

••••••••

من سعی میکنم در فرصت بعدی نحوه کار با rave report رو برات توضیح بدم

واقعا نیاز دارم و دعاتون می کنم دست ما رو هم بگیرید.

••••••••

اما fastreport خیلی بهتر و قویتر

چون Fast رو ندارم و Rave دارم گفتم و فعلن یه خورده کارم عجله ایه

دوستان تمنا دارم کمکم کنید

با سپاس فراوان

Batman
پنج شنبه 11 مرداد 1386, 12:31 عصر
خوب دوستان عزیز این هم یه مقاله کامل و جامع در باره گزارش گیری با Rave Report
موفق باشید