PDA

View Full Version : چه جوری ارتباط بین جداول در sql با c#.net

szeinab
جمعه 12 مرداد 1386, 06:56 صبح
سلام من چند تا سوال درباره c#.net و sql دارم .
برای یک ازمون با 10 سوال و جوابهای چهار گزینه ای چه جداول و فیلدهایی لازم است ؟چه طور می تونم اطلاعات بیشتری در باره data grid و table بدست بیاورم ؟

sh_microsoft
جمعه 12 مرداد 1386, 09:42 صبح
سلام من چند تا سوال درباره c#.net و sql دارم .

برای یک ازمون با 10 سوال و جوابهای چهار گزینه ای چه جداول و فیلدهایی لازم است ؟چه طور می تونم اطلاعات بیشتری در باره data grid و table بدست بیاورم ؟

سلام.
ببینید ساخت آن بستگی به خودتان و ایدتان دارد مثلا شما می توانید یک جدول با 10 سطر که هر سطر مختص به هر سوال باشد داشته باشید و نوع هر کدام نامبر باشد که شماره گزینه انتخاب شده در آن قرار می گیرد. یا اینکه میتوانید آن را از نوع تکست قرار بدید و جواب را در آن قرار بدید. به هر حال بستگی به خود شما دارد...
در مورد دیتاگرد و تیبل هم در این تالار جستجو کنید اطلاعات زیادی پیدا می کنید اگر هم مشکل خاصی در آن ها برای شما به وجود آمده است می توانید بیان کنید. دوستان جوابگو خواهند بود.
موفق باشید.

ghafoori
شنبه 13 مرداد 1386, 09:00 صبح
برای یک ازمون با 10 سوال و جوابهای چهار گزینه ای چه جداول و فیلدهایی لازم است
دوست عزیز من یک جدول با 6 فیلد پیشنهاد می کنم یکی برای سوال 4 تا برای جواب و یکی شماره پاسخ صحیح

behzadk
شنبه 13 مرداد 1386, 21:18 عصر
با سلام
اگه بخواهید در حالت کلی بگویید گفته دوستمون درسته ولی اگه بخواین ساده تر باشه
3 فیلد کافی

szeinab
دوشنبه 15 مرداد 1386, 09:13 صبح
مرسی از کمکتون .من می خواهم در C#.net ازمون بزارم . که وقتی در ان شرکت کنی وقتی جواب را فشار دادی نتیجه ازمون رو بهت برگردونه.حالا تو خود C#.net جوابها رو چک کنه یا وصل شه به sql و نتیجه رو برگردونه .بعد در مور د فیلدهاش هم کمکم کنید.