PDA

View Full Version : مشکل در هنگام اجرای پروژه بصورت local

peymannaji
شنبه 13 مرداد 1386, 09:47 صبح
سلام

من یک برنامه وب بیس ساختم ... حالا این برنامه باید بصورت لوکال بروی کامپیوتر قرار بگیره ... خوب من کارایی که کردم به ترتیب اینطوری بود که اول روی اون کامپیوتر که برنامه باید قرار بگیره .net frame work 2.0 رو نصب کردم ... بعدش فولدر پروژه رو کپی کردم تو شاخه :
C:\Inetpub\wwwroot

البته iis رو روی دات نت 2 ست کردم ... حالا وقتی بفرض مثال آدرس رو میزنم :

http://localhost/WebSite8/Default.aspx

ارور زیر میاد :

Server Application Unavailable

The web application you are attempting to access on this web server is currently unavailable. Please hit the "Refresh" button in your web browser to retry your request.
Administrator Note: An error message detailing the cause of this specific request failure can be found in the application event log of the web server. Please review this log entry to discover what caused this error to occur.

در ضمن iis در حالت Run می باشد .
دوستان به راهنمایی شما نیازمندیم ... با تشکر فراوان ....

najafzade
یک شنبه 14 مرداد 1386, 10:22 صبح
سلام

من یک برنامه وب بیس ساختم ... حالا این برنامه باید بصورت لوکال بروی کامپیوتر قرار بگیره ... خوب من کارایی که کردم به ترتیب اینطوری بود که اول روی اون کامپیوتر که برنامه باید قرار بگیره .net frame work 2.0 رو نصب کردم ... بعدش فولدر پروژه رو کپی کردم تو شاخه :
C:\Inetpub\wwwroot

البته iis رو روی دات نت 2 ست کردم ... حالا وقتی بفرض مثال آدرس رو میزنم :

http://localhost/WebSite8/Default.aspx

ارور زیر میاد :

The web application you are attempting to access on this web server is currently unavailable. Please hit the "Refresh" button in your web browser to retry your request.
Administrator Note: An error message detailing the cause of this specific request failure can be found in the application event log of the web server. Please review this log entry to discover what caused this error to occur.

در ضمن iis در حالت Run می باشد .
دوستان به راهنمایی شما نیازمندیم ... با تشکر فراوان ....

آیا تمام تیکهای IIS رو هنگان نصب زدید.
در ضمن ویندوزتون هم باید از نوع Profesional باشه. در غیر اینصورت اجرا نمی شه.

Sayehzendeh
یک شنبه 14 مرداد 1386, 15:39 عصر
بهتر شما دستی پروژه را در IIS قرار دهید و access ها را هم اعمال کنید.
یعنی IIS را باز کن و new virtual را انتخاب کن و شاخه پروژه را انتخاب کن.

reza1357
سه شنبه 30 مرداد 1386, 08:54 صبح
دوستان من هم همین مشکل رو دارم و همه کارو کردم ولی باز همان آش و همان کاسه چه کار باید بکنم ؟

reza1357
سه شنبه 30 مرداد 1386, 13:12 عصر
از صبح تا الان تمامی تاپیک ها مشابه این تاپیک رو خوندم و تنظمیات لازم هم انجام دادم باز هم پیغام زیر رو میده :

Server Error in '/Web' Application.

Failed to access IIS metabase.

Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.Web.Hosting.HostingEnvironmentException: Failed to access IIS metabase.

The process account used to run ASP.NET must have read access to the IIS metabase (e.g. IIS://servername/W3SVC). For information on modifying metabase permissions, please see http://support.microsoft.com/?kbid=267904 (http://support.microsoft.com/?kbid=267904).

اواخر این پیغام هم میده !

reza1357
سه شنبه 30 مرداد 1386, 13:15 عصر
Server Error in '/Web' Application.

Failed to access IIS metabase.

Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.Web.Hosting.HostingEnvironmentException: Failed to access IIS metabase.

The process account used to run ASP.NET must have read access to the IIS metabase (e.g. IIS://servername/W3SVC). For information on modifying metabase permissions, please see http://support.microsoft.com/?kbid=267904 (http://support.microsoft.com/?kbid=267904).

اواخر این پیغام هم میده !

reza1357
سه شنبه 30 مرداد 1386, 18:52 عصر
آقا چکار کنم لطفن کمک کنید هر بلایی سرش اوردم نشد باز همین پیغام رو میده !!!

marzban
سه شنبه 30 مرداد 1386, 20:32 عصر
فکر کنم مشکل شما در خود کدتون باشه.اول می تونید چک کنید که آیا iis صحیح نصب شده یا نه.اگه درست بود یک نگاهی به کد خودتون بندازید.
به هر حال پیشنهاد می کنم کد خودتون را بگذارید تا یه نگاهی بهش بندازیم.
موفق باشید

reza1357
سه شنبه 30 مرداد 1386, 21:05 عصر
هنگام که F5 (اجرا) در خود Visual Studio بدرستی اجرا و کار میکنه ولی وقتی در Internet Explorer بخوام اجرا کنم این پیغام رو میده حتی رو کلاینت های دیگه همین پیغام رو میده دو - سه سایت دیگه که با front page و ... ساختم بدرستی جواب میدن
حتی در iis هم به نسخه 2.0 تغییر دارم یک user و سطح دسترسی براش تعریف کردم باز هم نشد نمیدونم مشکلم کجاست به حتما زیاد از تنظیمات iis است.

reza1357
چهارشنبه 31 مرداد 1386, 08:01 صبح
دوستان خداروشکر مشکلم حل شد با سپاس

marzban
پنج شنبه 01 شهریور 1386, 15:37 عصر
خوب اگر ممکن هست لطف کنید و بگید مشکل چی بود تا مشکل مشابه مواجه شدیم استفاده کنیم

tc1000
پنج شنبه 01 شهریور 1386, 19:23 عصر
task manager سیستم رو بیار و بعد فایلasp_net.exe همچینین چیزی هستش که پروسس کامپیوتر رو میبره رو 100% اون رو End task کن حل میشه

tc1000
پنج شنبه 01 شهریور 1386, 19:32 عصر
در صورت حل نشدن مشکل
مشکل اصلی روی fremwork 2.0 هستش که فایل شما رو خراب کامپایل می کنه، فکر میکنم یک بار Uninstall کردن Visual sutdio , fremwork و نصب مجدد مشکل رو حل کنه

این مشکل بعضر مواقع بر روی بعضی از هاست های ویندوز نیز پیش میاد و با تماس با مدیر هاست این مشکل رو حل میکنه

tc1000
پنج شنبه 01 شهریور 1386, 19:34 عصر
یک بار از مدیر یک هاست پرسیدم که چرا این مشکل بوجود میاد گفت که مشکل بر سر freamwork هستش.
ولی خود من وقتی که بعضی از فایلهای کامپایل شده رو اجرا میکنم در صورت اور فلو شدن این پیام رو مشاهده میکنم و بعد از Endtask کردن فایل asp_net در taskmanager اون رو دوباره کامپایل میکنم درست میشه.