PDA

View Full Version : منوی افتادنی

MeMasoole
یک شنبه 14 مرداد 1386, 12:53 عصر
من یک برنامه از سایت جاری دانلود کردم که با فشردن یک دکمه commond یک منوی افتادنی باز می شد . برای من چیز جدیدی بود از دوستانی که نحوه درست کردن اینگونه منوها را دارند خواشمندم که روش کامل درست کردن آن را برای من ارسال نمایند .البته کد آن را دارم ولی نحوه ساختن commondbar و setکردن انرا نمی دانم. باتشکر
زیبا، ساکت ولی باشکوه ... ماسوله

najafzade
یک شنبه 14 مرداد 1386, 13:26 عصر
من یک برنامه از سایت جاری دانلود کردم که با فشردن یک دکمه commond یک منوی افتادنی باز می شد . برای من چیز جدیدی بود از دوستانی که نحوه درست کردن اینگونه منوها را دارند خواشمندم که روش کامل درست کردن آن را برای من ارسال نمایند .البته کد آن را دارم ولی نحوه ساختن commondbar و setکردن انرا نمی دانم. باتشکر
زیبا، ساکت ولی باشکوه ... ماسوله

سلام
میشه لینکشو اینجا بزارید.
شاید بتونیم کمکتون بکنیم.
:متفکر:

MeMasoole
دوشنبه 15 مرداد 1386, 10:57 صبح
نمونه یک منوی افتادنی را برایتان گزاشته ام لطفا برای من نحوه تنظیم این گونه منو ها را توضیح بدهید

انگوران
سه شنبه 16 مرداد 1386, 14:24 عصر
اول باید به روشی که برای ساخت منو استفاده میشه یعنی Tools\customize وارد قسمت customize شده در قسمتtoolbarsدکمه newرا زده و در toolbar name نام منویی که میخواهید ایجاد کنید را وارد مینمایید ok کرده toolbar ایجاد شده بعد وارد قسمت Commandsشده وCommand ها رایکی،یکی واردنموده سپس دوباره واردقسمت toolbars شده وسپس واردpropertiesتول بار ایجاد شده شوید قسمت typeبصورت دیفالت روی menu barاست اونو به Popupتغییر دهید.
حال یک فرم درست کنید یک کامند باتن بر روی آن قراردهید بر روی اونتonclick کدی که تو فایل ضمیمه هست رو بنویسین .

saeed razaee
دوشنبه 05 شهریور 1386, 14:59 عصر
از طریق کوئری نیز می شود اینگونه منوها را ساخت و دائمی تر می باشد

karmand
سه شنبه 06 شهریور 1386, 07:39 صبح
قبلا زحمت این نمونه را دوست دیگری انجام داده بود بهتر بود از ایشان تشکر میشد و از ایشان راجع به ساخت اینگونه نمونه سئوال می شد نتوانستم از طریق جستجو تاپیک این موضوع را پیدا کنم

شاپرک ... شما روی پیدا کردن تاپیک های قبلی که راجع به موضوع خاصی است تبحر دارید ما را نیز راهنمایی کنید در استفاده از صفحه جستجو من همه چیز را یاداشت می کنم اگر یاداشتهایم گم شد دچار مشکل میشوم

انگوران
سه شنبه 06 شهریور 1386, 14:20 عصر
مطمئن نیستم ولی فکر کنم دنبال تاپیکهایی که آقای فضائلی ایجاد کردن بگردین پیداش می کنین من هم تاپیکهای جالب و اونائی که مطمئنم بعدا" نیز بهشون نیاز دارم رو جداگانه یادداشت میکنم تا در مراجعات بعدی نیاز نباشه تو سایت دنبالش بگردم فکر می کنم اگه بقیه دوستان هم این کار رو بکنن بهتر باشه یا حداقل عناوین تاپیک رو یه جائی یادداشت کنین .