PDA

View Full Version : SqlExpress

Silverboy
دوشنبه 15 مرداد 1386, 13:12 عصر
شاید بعضی از دوستان ایراد بگیرند که این مطلب جاش اینجا نیست اما من ترجیح دادم که از دوستان وب کار این سوال رو بپرسم چون زبوت اونها رو بهتر می فهمم !

تا اونجا که میتونستم topic های مرتبط رو هم مطالعه کردم اما جواب خودمو صریح نگرفتم

می خواستم بدونم وقتی از SqlExpress توی یک WebApplication استفاده میکنیم لازمه که Server خصوصیت خاصی داشته باشه ؟ ( مثلا SQlServer 2005 یا چیز دیگه ای رو Support کنه ؟) یا صرفا با ریختن همون فایل Mdf روی Server قضیه حله ؟!!

بازم بابت سوال پیش پا افتادم معذرت !

shahab_ksh
دوشنبه 15 مرداد 1386, 16:00 عصر
اگه ازخصوصیات Sql-Server 2005 در برنامتون استفاده کردین قطعا لازمه چون برخی از دستورات به این نسخه اضافه شده که در نسخه Sql-Server 2000 وجود نداره

ClaimAlireza
دوشنبه 15 مرداد 1386, 16:54 عصر
ببین دوست عزیز باید اون سرور بتونه مثل sqlexpress کار کنه یعنی یه موتور مجازی....(این مطلب رو من در کتابی از انتشارات wrox خوندم)
ولی تا اونجایی که من میدونم اونقدر host های ما به روز هستند، که بعید میدونم بتونن این قابلیت رو توی host تنظیم کنن.

بنابراین شما باید sql2005 رو نصب کنین واگر احتمالا از membership خود .NET استفاده میکنین db مربوطه رو توش ایجاد کنین و توی host ای که sql2005 رو ساپورت میکنه db رو آپلود کنید حالا یا از طریق script یا ......

موفق باشی....