PDA

View Full Version : ساخت گزارشات دینامیک

safasoft
سه شنبه 16 مرداد 1386, 12:55 عصر
سلام
کسی می تونه به من بگه برای ساخت گزارشات دینامیک از چه نرم افزاری می تونم استفاده کنم.
البته من گزارشات خودم را در سطح حرفه ای با کریستال ریپورت انجام می دهم .
ممنونم

VisualStudio
سه شنبه 16 مرداد 1386, 13:09 عصر
با نرم افزار هایی مثل Crystal Report XI یا Report Simulator دیگه یادم نیست

ehsan_ansaripoor
چهارشنبه 17 مرداد 1386, 00:55 صبح
دوست عزیز برای گرفتن گزارشات پویا باید سورس گزارشت باز باشه و به صورت یک فایل فراخوانی کنی و در صورت لزوم تغییرش بدی با خود کریسیتال ریپورت هم می تونی این کار را انجام بدی به این صورت که گزارشت را به صورت یک فایل Rpt ذخیره و بعد فراخوانی و نمایش بدی.

VisualStudio
چهارشنبه 17 مرداد 1386, 16:54 عصر
بستگی به نسخه کریستال شما هم داره

choobin84
چهارشنبه 17 مرداد 1386, 19:22 عصر
چرا همه توضیح ها کلیه؟
من توی هیچکدوم از تایپیک هایی که در این سایت زده شده ، ندیم که روش گزاش سازی پویا با کریستال ریپورت 11 یا همون XI رو نشون بده.
دوستان اگر بلدند از ما دریغ نکنند

marzban
چهارشنبه 17 مرداد 1386, 19:59 عصر
باسلام
فکر کنم که این سوال را در بخش کریستال ریپورت مطرح می کردید بهتر بود
با این حال اگر سوالی مربوط به بخش vb,net هست بپرسید!
موفق باشی

saeed_rezaei
پنج شنبه 18 مرداد 1386, 13:48 عصر
توی خیلی از تاپیکها می بینیم که زدن گزارش دینامیک. من متوجه این کلمه دینامیک نمی شم. کسی از دوستان راهنمایی کنه ممنون می شم.

linux
پنج شنبه 18 مرداد 1386, 14:14 عصر
توی خیلی از تاپیکها می بینیم که زدن گزارش دینامیک. من متوجه این کلمه دینامیک نمی شم. کسی از دوستان راهنمایی کنه ممنون می شم.
یعنی اینکه کاربر خودش بتواند گزارش را بسازد

VisualStudio
پنج شنبه 18 مرداد 1386, 15:23 عصر
توی خیلی از تاپیکها می بینیم که زدن گزارش دینامیک. من متوجه این کلمه دینامیک نمی شم. کسی از دوستان راهنمایی کنه ممنون می شمتوی خیلی از تاپیکها می بینیم که زدن گزارش دینامیک. من متوجه این کلمه دینامیک نمی شم. کسی از دوستان راهنمایی کنه ممنون می شم

شما خودتون از قبل گزارش را می سازید و دست کاربر می دید ولی در گزارشات داینامیک کاربران می توانند خودشون در RunTime گزارش طراحی کنند
این هم ببینید

http://www.stimulsoft.com/StimulReportMoreInfo.aspx