PDA

View Full Version : مشکل ارسال ایمیل های ارسالی از طریق برنامه

marzban
چهارشنبه 17 مرداد 1386, 19:10 عصر
با سلام
من یک برنامه نوشتم که ایمیل هایی رو از طریق بانک اطلاعاتی خودش می خونه و به آدرس ایمیلهایی موجود خودش ایمیلی رو ارسال می کنه
در ارسال ایمیل ها مشکلی نیست ولی وقتی به میل تستی که برای خودم از طریق این برنامه نگاهی می ندازم (در yahoo یا حتی Gmail) می بینم که این ایمیل بعنوان هرزنامه در نظر گرفته می شه.
جستجویی هم توی همین سایت کردم نتیجه مطلوبی نگرفتم و فقط یک تایپک بود که در بخش PHP این مشکل را حل کرده بود
می خواستم ببینم که ایم مشکل قابل حل هست.
یکی از دوستان گفته بودند که این مشکل در صورتی که شما یک ip اختصاصی داشته باشین قابل حل هست.
آیا چنین گفته ای صحت داره یا نه؟
لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر مرزبان

shahab_ksh
چهارشنبه 17 مرداد 1386, 23:27 عصر
در مورد آی پی اختصاصی کاملا درسته چون بیشتر آی پی های هاستی ما شیر هستش مثل اتوبوس خط واحد میمونه من خودم با هاستی این مشکل رو داشتم حتی نامه هایی بدستم میرسید که به من میگفت دیگه هرزنامه ارسال نفرمایید ! و وقتی آی پی اختصاصی گرفتم دیگه این مشکل رو نداشتم

بهترین راه به نظر من اینه به صورت گروهی ایمیل ارسال نفرمایید
یه برنامه دیدم یکی از دوستان هم یه کدی شبیه این گذاشته بود داخل فرام
اما یه برنامه غیر صفحه وبی بنویسید که بصورت حلقه در طول شبانه روز طی فاصله زمانی ارسال ایمیل کنه

این رو هم بگم اگه الان برنامتون روی لوکال هست هستش و این مشکل رو دارید طبیعی وقتی روی هاست میره ایمیل ها برای Inbox میره

marzban
پنج شنبه 18 مرداد 1386, 17:45 عصر
دوست عزیز از راهنمایی شما ممنونم
لطفا ذکر بفرمایید مبلغ تقریبی یک IP اختصاصی چقدر هست!
من جایی شنیدم که می شه بطور رایگان هم Ip اختصاصی تهیه کرد.(از دوستان شبکه )
مسئله ای هم که باقی می مونه اینه که در وب امکان ارسال ایمیل بصورت اتوماتیک و با بازه زمانی فکر نکنم وجود داشته باشه واسه همین می بایست از نرم افزار ویندوزی احتمالا استفاده شود (اگر دوستان ایده و یا نظر دیگری دارند ارسال نمایند) تا امکان ارسال بصورت پریود زمانی امکان پذیر باشد.

لطفا دو مورد مطالب نوشته شده در بالا راهنمایی نماید.
با تشکر مرزبان

SalarSoft
جمعه 19 مرداد 1386, 08:57 صبح
محتوای نامه هم مهم است
اینجا رو بخونید: http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=38122

shahab_ksh
جمعه 19 مرداد 1386, 11:51 صبح
در مورد IP اختصاصی مجانی بی خبرم