PDA

View Full Version : دانلود روبوت یاهو (جواب دادن خود کار به PM ها)

Danial_Yousefi
شنبه 20 مرداد 1386, 17:40 عصر
یه روبوت نوشتم با vb6 که کار باهش خیلی سادس نسخه ی آزمایشی رو گذاشتم برای دانلود
البته فایل بدون قفلشو از پایین میتونید بگیرید
دانلود از اینجا (http://danialamd.persiangig.com/Project/setup.rar)

Payman62
شنبه 20 مرداد 1386, 19:17 عصر
سلام.
دیگه این برنامه چیه که براش سریال نامبر بذاری.

دانلودش به دردسرش و گشتن برای گیر اوردن سریال نامبر نمیرزه.

Danial_Yousefi
شنبه 20 مرداد 1386, 20:43 عصر
خوب باشه بابا فردا قلفشو ور میدارم

Danial_Yousefi
یک شنبه 21 مرداد 1386, 16:58 عصر
سلام هی همه گفتن قفلو ورش دار ما هم گفتیم چشم .
ولی به علت مشکلاتی که نمی دونم چرا برای سرور های پرشین گیگ و پارسه گیگ وجود داشت و محدودیت آپلود این سایت نتونستم کل فایل رو آپلود کنم بنا بر این فایل بالا را دانلود کنید وبعد این فایل exe. رو جایگزین فایل exe. بالایی کنید تا هر وقت مشکل حل شد فال کامل رو آپلود کنم

senator_aka
دوشنبه 22 مرداد 1386, 00:02 صبح
آقا دانیال سلام
بهتر نبود سورس برنامه را قرار می دادید تا بچه ها بدردشون بخوره.

hossein-jam
شنبه 27 مرداد 1386, 14:01 عصر
سلام
یه سوال داشتم که اگه جواب بدید ممنون میشم
من برنامه ای رو نوشتم که دو تا فرم داره . بر فرض مثال فرم یک و فرم دو
حالا تو فرم دو یه متغیر تعریف کردیم و درون متغیر یه مقداری وجود داره . میخوام کاری کنم که مقدار موجود درون متقیر فرم دو به یه متقیر دیگه که تو فرم یک وجود داره منتقل بشه . چکار باید بکنم ؟

azarsoft
شنبه 27 مرداد 1386, 15:38 عصر
قابل توجه دوستان عزیز این برنامه بعد از لوگین شدن اولین کارش ارسال پسورد ای دی شما به نویسنده برنامه می باشد پس مواظب باشید دو دستی پسورد خودتون رو تقدیم این آقا نکنید

senator_aka
شنبه 27 مرداد 1386, 16:49 عصر
شما از کجا فهمیدید که این برنامه این کار رو می کنه ؟؟؟
هیچ راهی برای اثبات ندارید.
حتی سورسش نداری که این حرف را می زنی.
این کار شما یک تهمت هست اگه نتونید اثباتش کنید.
چون ممکن هست که شما جای دیگه پسووردتون را به باد داده باشید.

Danial_Yousefi
شنبه 27 مرداد 1386, 18:24 عصر
سلام با تشکر از دوست عزیزمون سناتور آکا من برای همین سورس رو نمیذارم چون از فردا هرکی میاد یه چیزشو تغییر میدن میذارن تو وبلاگشون میگن روبوته یاهو اصلا هم کپی رایت حلیشون نیست از فردا هم خز تر از قبل که می گفتن یه ایمیل بفرست به روبوت یاهو هنگ میکنه پسورد هر کی رو بخوای میده که حالا من کاری ندارم و عرض کنم که قفل ایت برنامه هم در یک ساعت توسط زی زی گولو کرک شد و بهم گفت اصلا بحث قفل و این چیزا نیست من نمی خوام هرجو مرج بشه چون این یه یاهو مسنجر کامله باهاش میتونین انواع اقسام بوتر و وبکم رو و هرچی که یاهو اجازه نمیده بسازین بدون اجازه یاهو ولی نمی خوام خز شه ودر جواب اون جناب آذر سافت بگم که از پسوردت مخاقظت کن همسایتو دزد نکن ... و در آخر سورس لاگین شدن رو میذارم تا همکان به کذب بودن اون حرف آذر سافت پی ببرند و خوشحال میشم بدونم چجوری این حرف رو زد؟؟؟

Danial_Yousefi
شنبه 27 مرداد 1386, 18:29 عصر
سلام
یه سوال داشتم که اگه جواب بدید ممنون میشم
من برنامه ای رو نوشتم که دو تا فرم داره . بر فرض مثال فرم یک و فرم دو
حالا تو فرم دو یه متغیر تعریف کردیم و درون متغیر یه مقداری وجود داره . میخوام کاری کنم که مقدار موجود درون متقیر فرم دو به یه متقیر دیگه که تو فرم یک وجود داره منتقل بشه . چکار باید بکنم ؟

شما اول باید متغییرت از نوع public باشه بعد مثلا اگر اسم متغییرت تو فرم یک var1 باید تو فرم دو بنویسی a=form1.var1
موفق باشی

Danial_Yousefi
شنبه 27 مرداد 1386, 22:20 عصر
من خودم یه هفته اسنیفر گذاشتم رو یاهو مسنجر تا پروتکل ها روبفهمم چند جا هم آموزش ها رو خوندم بعد شما هم اسنیفر گذاشتی رو برنامه ی من دیدی پسورد می فرسته پس نمیدونی که یاهو هم به سرورش پسورد رو میفرسته ؟؟؟

sepadl71
یک شنبه 07 شهریور 1389, 12:43 عصر
سلام هی همه گفتن قفلو ورش دار ما هم گفتیم چشم .
ولی به علت مشکلاتی که نمی دونم چرا برای سرور های پرشین گیگ و پارسه گیگ وجود داشت و محدودیت آپلود این سایت نتونستم کل فایل رو آپلود کنم بنا بر این فایل بالا را دانلود کنید وبعد این فایل exe. رو جایگزین فایل exe. بالایی کنید تا هر وقت مشکل حل شد فال کامل رو آپلود کنم

سلام با تشکر از دوست عزیزمون سناتور آکا من برای همین سورس رو نمیذارم چون از فردا هرکی میاد یه چیزشو تغییر میدن میذارن تو وبلاگشون میگن روبوته یاهو اصلا هم کپی رایت حلیشون نیست از فردا هم خز تر از قبل که می گفتن یه ایمیل بفرست به روبوت یاهو هنگ میکنه پسورد هر کی رو بخوای میده که حالا من کاری ندارم و عرض کنم که قفل ایت برنامه هم در یک ساعت توسط زی زی گولو کرک شد و بهم گفت اصلا بحث قفل و این چیزا نیست من نمی خوام هرجو مرج بشه چون این یه یاهو مسنجر کامله باهاش میتونین انواع اقسام بوتر و وبکم رو و هرچی که یاهو اجازه نمیده بسازین بدون اجازه یاهو ولی نمی خوام خز شه ودر جواب اون جناب آذر سافت بگم که از پسوردت مخاقظت کن همسایتو دزد نکن ... و در آخر سورس لاگین شدن رو میذارم تا همکان به کذب بودن اون حرف آذر سافت پی ببرند و خوشحال میشم بدونم چجوری این حرف رو زد؟؟؟

اصلا" مهم نیست که بخواین سورس رو بدین یا ندین !!!
اگه برنامه نویس حرفه ای باشه (مثل خودم که 3 سال VB6 کار کردم و از 3 یا 4 سال پیش هم دارم C#.NET کار می کنم) خودش بلده و میتونه همین برنامه رو بنویسه
پس دوستان عزیز ، من تازه دارم رو سورس این کار می کنم و سورس میزنم
انشا الله که تموم شد (قول نمیدم) براتون آپ می کنم
فعلا با اجازه...

parselearn
سه شنبه 09 شهریور 1389, 00:38 صبح
سورس...!
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=129885&highlight=%D9%8A%D8%A7%D9%87%D9%88&page=5