PDA

View Full Version : کمک در مورذ نصب oem

mohsan
شنبه 20 مرداد 1386, 22:49 عصر
با سلام
ایتجانب برای بک آپ گیری از طریق کنسول اوراکل احتیاج به طریقه نصب وپیکربندی oem دارم البته تا اواخر نصب هم پیش رفتم ولی با ارور مواجه شدم خواهشمند است از دوستان که به طور کامل طریقه نصب وپیکربندی سرویس oem اوراکل رابه من بازگو و کمک کنند با تشکر

aidin300
شنبه 20 مرداد 1386, 23:43 عصر
سلام
لطفا مشخصات دقیق نسخه هایی رو که می خوای نصب کنی بگو(هم Database و EM)

mohsan
یک شنبه 21 مرداد 1386, 21:50 عصر
اوراکل 9 ver 9.2.0.1.0 دیتابیس orcl نام کامپیوتر home-88e36b010a برای دیگر مشخصات دقیق تر بیان نمائید

aidin300
دوشنبه 22 مرداد 1386, 23:33 عصر
کجای نصب Oracle Management Server مشکل داشتی؟ روی کامپیوتر جدا نصب نمی کنی؟
فکر کنم اگه پیغام خطا رو بگی راحت تر بتونم کمک کنم

mohsan
چهارشنبه 24 مرداد 1386, 20:06 عصر
در داخل configurtion and migretion tools>interpris manager configgur asistan نوع ارور می گوید jit compiler ""symcjit'' notfund will be use interpris ودیتابیس محلی را تشکیل نمی دهد

aidin300
چهارشنبه 24 مرداد 1386, 20:40 عصر
روی CD که اوراکل رو از روی اون نصب می کنی فایل symcjit.dll پیداکن و همین فایل رو با یک نسخه دیگه عوض کن اگه باز مشکلی بود خبرم کن این فایل سالمه symcjit.dll (http://computerscience.ir/aidin/symcjit.rar)

mohsan
جمعه 26 مرداد 1386, 23:51 عصر
فایل symcjit.dll وجود ندارد بجایش symcjitbbb.dll وجود دارد من متعجبم درموقع نصب چرا روی اوراکل کپی نمی شود لطفا جای این فایل بگوئی ودر کجا باید کپی کنم چودرمرحله تشکیل دیتابیس با ارور فوق مواجه میشوم

aidin300
شنبه 27 مرداد 1386, 07:40 صبح
روی CD اوراکل فایل oraparam.ini پیدا کن تو این فایل پارامتر JRE_LOCATION مسیر این فایل رو نشون می ده روی CD باید تو مسیری مثل CD:\JRE_LOCATION\win32\bin این باشه. 1 کپی هم داخل C:\Program Files\Oracle\jre\1.1.8\bin هست این مسیر با توجه به نسخه jre شاید کمی فرق کنه فکر می کنم چون فایل symcjit.dll مشکل داشته به فایل symcjitbbb.dll عوض شده بوده. در ضمن برای اطمینان Oracle Jinitiator رو از سایت اوراکل بگیر و نصب کن این جا پیدا می شه
JInitiator Download Page
(http://www.oracle.com/technology/software/products/developer/htdocs/jinit.htm)

mohsan
سه شنبه 30 مرداد 1386, 23:24 عصر
فایل بالا را نصب کردم ولی متاسفانه با همان ارور مواجه شدم خواهشمند است در صورت امکان از اول مراحل نصب oemرا بگوئید شاید جائی را اشتباه می روم

aidin300
چهارشنبه 31 مرداد 1386, 12:12 عصر
از روی CD اوراکل تو بخش Available Products گزینه Oracle9i Management and lntegration انتخاب کن تو مرحله بعد Oracle Management Server انتخاب کن بعد برای Repository سوال می کنه که New Repository رو انتخاب کن و مرحله بعد installرو کلیک کن.

mohsan
جمعه 02 شهریور 1386, 00:05 صبح
باسلام
روی خودسی دی فایل وجود نداردباید ازروی اوراکل نصب شده کار را دنبال کرد اکر لطف کنی از اول مراخل کار ب ه صورت یک فایل متنی توضیح دهید از این سرگردانی نچات پیدا می کنم

aidin300
جمعه 02 شهریور 1386, 13:01 عصر
فایل Oracle Enterprise Manager Configuration Guide (http://download.oracle.com/docs/cd/B10501_01/em.920/a96673.pdf) رو DownLoad کن تمام سناریو های ممکن رو به صورت Visual توضیح داده

mohsan
چهارشنبه 07 شهریور 1386, 08:21 صبح
باسلام
من قبل از اینکه عمل فوق را انجام دهم بالاخره در قسمت نصب oemاستپ 5 ان قسمتی که سوال می کند که بصورت تیپیکال ویا بانک جاری ریپازونستوری می خواهید من از طریق غی تیپیکال سرویس را نصب واشکالی نگرفت وبا یوزر sysman وارد صفحه مورد نطر می گردم لذا هنوز علت برایم نامعلوم است ولی باز متشکرم ومنتظر جواب