PDA

View Full Version : ثابت ماندن سال و ماه در طراحی فرم

mahsa123
یک شنبه 21 مرداد 1386, 08:01 صبح
با سلام

من یک فرمی را طراحی کرده ام و در آن یک تاریخ گذاشته ام . اما بنا به ضرورت میخواهم در هر سری وارد کردن اطلاعات به جای اینکه سال و ماه و روز را بنویسم ، فقط روز را بنویسم و سال و ماه به صورت پیش فرض ثابت شده باشند
من با برنامه نویسی آشنا نیستم اما اگر دوستان راهنمایی بفرمایند ممنون میشوم

مهدی قربانی
دوشنبه 22 مرداد 1386, 01:29 صبح
سلام
اگر براتون امکان داره نمونه فایلتون رو آپلود کنید تا روی همون کار کنیم .

karmand
دوشنبه 22 مرداد 1386, 08:12 صبح
جسارتا
شعار یکی از دوستان این است که بجای دادن ماهی ماهیگیری را آموزش بده
فکر کنم اینگونه سئوالها را بهتر است کمی کمک کنید و راهنمایی تا مجبور شود بقیه را با ابتکار خودش انجام دهد بنفع خودش است

راهنمایی: فیلدهایی که میخواهی ثابت بمانند را به بانک وصل نکن دررخداد خروج فیلد کلیدی که باید حتما پر شود مقدار تکستها را برابر فیلدها قرار بده

مهدی قربانی
دوشنبه 22 مرداد 1386, 08:54 صبح
جسارتا
شعار یکی از دوستان این است که بجای دادن ماهی ماهیگیری را آموزش بده
فکر کنم اینگونه سئوالها را بهتر است کمی کمک کنید و راهنمایی تا مجبور شود بقیه را با ابتکار خودش انجام دهد بنفع خودش است

راهنمایی: فیلدهایی که میخواهی ثابت بمانند را به بانک وصل نکن دررخداد خروج فیلد کلیدی که باید حتما پر شود مقدار تکستها را برابر فیلدها قرار بده

سلام
دوست عزیز دقیقاً حق با شماست منتها هدف بنده اینه که از نحوه و روش طراحی ایشون مطلع شده و تا حد ممکن با استفاده از مثالی عملی از افزایش پستهای زائد که عموماً در اثر عدم دریافت کامل پاسخ و تفهیم کامل مطلب توسط متقاضی ایجاد میشه جلوگیری کنم در کل فکر می کنم کار کردن روی نمونه بهتر جواب میده البته همراه با توضیحات کامل . لازم به ذکر که بعضاً دوستان بواسطه طراحی غیر استاندارد حتی با دادن پاسخ و راهنمایی بدلیل اینکه ساختار برنامشون صحیح نیست جواب نمگیرن و به قول جناب صارمی بحث به لوپ بی نهایت منتهی میشه و ...
به هر حال ممنونم از تذکر شما