PDA

View Full Version : بخش خرید و فروش و بازارچه و درخواست....

illegalyasync
یک شنبه 21 مرداد 1386, 11:23 صبح
سلام . سایت برنامه نویس یه بخش خرید و فروش و بازارچه و مطرح کردن درخواستها کم داره
قبلا دیدم که این مساله مطرح شده و بعضی از مدیران گفتن که باعث دعوا یا اختلاف میشه یا جنبه میخاد و .... نمیدونم چرا این موارد در این سایت نیست ولی در بقیه سایتها هست و تا حالا کسی بخاطرش کشته نشده
حالا من میخوام پیشنهاد کنم با یه سری قانون چنین بخشی رو راه بندازین و یه مدیر خوب هم براش انتخاب کنین که نگرانی ایجاد نشه
چون بالاخره خیلیها چیزهائی برای ارائه کردن دارن.....خیلیها درخواست دارن یا میخوان چیزهائی را معاوضه یا خرید و فروش کنن یا و ....
الان بخشی برای آگهی یا اعلام خبرهائی که مربوط به شرکتها یا سایتها هست وجود نداره
آگهی دادن بصورت بنر خیلی خوبه اما شاید پرداخت هزینه در خیلی از موارد توجیه نداشته باشه یا افرادی بخوان از بین بچه های همین سایت استخدام کنن یا کارهاشون رو outsource کنن یا افرادی بخوان آمادگی به کار خودشون را اعلام کنن و .....

در کل فکر میکنم هم راه انداختن این بخش به رونق سایت کمک میکنه هم میتونه مسائل خیلیها رو حل کنه چون برنامه نویسی یه شغل هست که فقط شامل نوشتن کد نمیشه و مسائل دیگه ای هم وجود دارن

ممنون :لبخندساده:

saeed_Z_F
دوشنبه 22 مرداد 1386, 08:11 صبح
سلام
منم با این نظر موافقم