PDA

View Full Version : رمز ورود

blackhat
دوشنبه 22 مرداد 1386, 00:23 صبح
با سلام خدمت دوستان. این فایلی رو که لینکشو گذاشتم یک عکسی هست که کد شده .وقتی فایل exe را اجرا کنید صفحه ای می اید که از شما می خواهد رمز را وارد کنید .این برنامه را یکی از دوستانم نوشته با VB.NET .من هر نو تکنیکه که بلد بودم استفاده کردم نتونتم از پسوردش عبور کنم(پسوردو ندارم) حالا ایا کسی از دوستان میتونه رمز اینو برام در بیاره.(به دوستم گفته بودم عمرا نتونم پسوردو در بیارم اما فعلا که نتمنستم.) :افسرده:
حجم فایل کمه لطف می کنید اگر کمکم کنید
لینک دانلود:
http://rapidshare.com/files/48610157/n2.exe

omidmehraban
دوشنبه 22 مرداد 1386, 01:08 صبح
من با سه تا از برنامه های resourcer امتحان کردم ولی نشد.همچین درست حسابی Obfuscate شده.برنامه هایی که استفاده کردم:
1-MSIL Disassembler
2-Reflector
3-Spices.Net
مطمئنی که با دات نت نوشته شده؟
یا Obfuscater دوست شما خیلی خفنه یا Resourcer های من در پیته!
اگر لطف کنید و به دوست تون بگید با چی این فایل exe را کدگذاری نموده اند،کمک بزرگی کردید.
با تشکر

malizadeh
دوشنبه 22 مرداد 1386, 07:43 صبح
اصلاً این برنامه رمز نداره
کافی بدون وارد کردن چیزی Enter بزنید

malizadeh
دوشنبه 22 مرداد 1386, 08:06 صبح
راستی یادم رفت بگم

این برنامه با vb6 نوشته شده است.
و احتمال میدم یه ویروس یا تروجان هست.
موفق باشید

blackhat
دوشنبه 22 مرداد 1386, 14:55 عصر
من با سه تا از برنامه های resourcer امتحان کردم ولی نشد.همچین درست حسابی Obfuscate شده.برنامه هایی که استفاده کردم:
1-MSIL Disassembler
2-Reflector
3-Spices.Net
مطمئنی که با دات نت نوشته شده؟
یا Obfuscater دوست شما خیلی خفنه یا Resourcer های من در پیته!
اگر لطف کنید و به دوست تون بگید با چی این فایل exe را کدگذاری نموده اند،کمک بزرگی کردید.
با تشکر

ممنون از زحمات شما.باید بگم که برنامه ای که با اون این کد گذاری رو انجام داده خودش نوشته.

blackhat
دوشنبه 22 مرداد 1386, 14:58 عصر
اصلاً این برنامه رمز نداره
کافی بدون وارد کردن چیزی Enter بزنید

درست که بدون رمز و فقط با enter وارد میشه خوب بعدش error میده.فکر نمی کنی که چون رمزی وارد نمی کنی این error میده. 100 درصد ویروس نیست.این کد گذاری خفن تر از این حرفاست به یک enter زدن ختم نمیشه.....:متفکر::گریه:

malizadeh
دوشنبه 22 مرداد 1386, 15:42 عصر
اگه سورس رو با نوت پد ساده ویندوز باز کنی به سادگی درونش آدرس vb6 رو می بینید
همچنین در همون نوت پد می بینید که اسم پروژه که ساخته Carrier هست به معنی (حامل‌ میکرب‌ )

درضمن وقتی Enter می زنید پیغام خطا اشتباه بودن رمز رو نمی ده پس از مرحله بررسی رمز عبور می کنه و بعد با پیغام File not Found برخورد می کنید که به سادگی مشخص میشه که برنامه به دنبال فایلی در سیستم بوده و آن را پیدا نکرده است.

اگر مشکل دیگه ایی بود در خدمتم