PDA

View Full Version : دزدی کلمه مناسبی نیست

choobin84
دوشنبه 22 مرداد 1386, 07:22 صبح
در یکی از تایپیک هایی که حذف شده بود توسط مدیر علت را دزدی عنوان کرده بودند. و جلویش کامنت گذاشته بودند عدم ذکر منبع،
دزدی برای این سایت کلمه مناسبی نیست و پیشنهاد می شود فقط همان جمله "عدم ذکر منبع" را بگذارید

rasoul_ras
دوشنبه 29 مرداد 1386, 16:37 عصر
به نظر شما کسی که یک کتاب رو از کتاب خانه ای بر می داره وبدون اجازه از انجا خارج می کنه
دزد نیست
شما مطلبی رو نوشتید و کفتید متعلق به منه یعنی به مالکیت شما در امده
یعد یکی بیاد ان مطلب رو برداره تویک مقاله بنویسه و بگه برای منه این دزدی نیست
مثال دیگه حساب کنید مقاله تحت عنوان انتقال بو از طرق اینترنت رو یه دکتر ایرانی نوشت و پیاده سازی کرد
بعد یک دکتری توی آلمان بیاد این مقاله رو چاپ کنه از جانب خودش و نگه منبع برای کیه این کار دزدی نیست

choobin84
جمعه 02 شهریور 1386, 21:19 عصر
به نظر شما کسی که یک کتاب رو از کتاب خانه ای بر می داره وبدون اجازه از انجا خارج می کنه
دزد نیست
شما مطلبی رو نوشتید و کفتید متعلق به منه یعنی به مالکیت شما در امده
یعد یکی بیاد ان مطلب رو برداره تویک مقاله بنویسه و بگه برای منه این دزدی نیست
مثال دیگه حساب کنید مقاله تحت عنوان انتقال بو از طرق اینترنت رو یه دکتر ایرانی نوشت و پیاده سازی کرد
بعد یک دکتری توی آلمان بیاد این مقاله رو چاپ کنه از جانب خودش و نگه منبع برای کیه این کار دزدی نیست

منظور اینست که شان شمایی که در سایت فعال هستید ، با این کلمه پائین نیاید. مگر همون "عدم ذکر منبع " جامع و مانع نیست؟

Inprise
یک شنبه 04 شهریور 1386, 06:46 صبح
حتما خواسته است که برائت خودش رو از سرقت کارها و تلاشهای دیگران و عدم ذکر منبع به این شکل نشون بده . بله همون عدم ذکر منبع کفایت میکنه . اگر مواردی مثل این باز مشاهده شد مطلب مذکور را گزارش کنید .

choobin84
یک شنبه 04 شهریور 1386, 08:09 صبح
متاسفانه یک نقل قول از جملات بالایی زده بودم که ظاهرا نشون داده نشده.
اما اگر من اشتباه کرده ام و اون نقل موجود هست باید بگم، حرفم رو پس می گیرم. من در کمی این نقل قول رو بد متوجه شده بودم. عذرخواهی می کنم.

حتما خواسته است که برائت خودش رو از سرقت کارها و تلاشهای دیگران و عدم ذکر منبع به این شکل نشون بده . بله همون عدم ذکر منبع کفایت میکنه . اگر مواردی مثل این باز مشاهده شد مطلب مذکور را گزارش کنید .