PDA

View Full Version : sound buffer

ssaeeds
دوشنبه 22 مرداد 1386, 16:23 عصر
سلام
من یه source code پیدا کردم (این لینکشه : http://www.codeproject.com/cs/media/volumemeter.asp)
که در اون اطلاعات از کارت صوتی دستگاه گرفته میشه و به صورت Visual نمایش داده میشه . یه demo project هم همراهش هست که در اون ، مقادیر عددی هم به صورت خروجی نمایش داده میشه . متاسفانه سورس demo در دسترس نیست (ظاهراً خود نویسندشم نداره !) میخواستم ببینم کسی میتونه اون قسمت رو که اشاره کردم (خروجی اعداد ) رو بنویسه یا راهنمایی کنه چطوری میشه نوشت .
خیلی خیلی نیاز دارم
با تشکر

ssaeeds
پنج شنبه 25 مرداد 1386, 12:29 عصر
یعنی هیشکی بلد نیست یا حال و حوصله رفتن به اون سایت و دانلودشو ندارین ؟ جون من یکی که بلد بگه دیگه . خیلی برام حیاتیه . حاضریم از خجالتشم در بیایم ها !‌

ghafoori
پنج شنبه 25 مرداد 1386, 12:44 عصر
دوست عزیز اینکه سورش هم هست الان دانلود کردم

MH2538
پنج شنبه 25 مرداد 1386, 12:58 عصر
سلام
والا اینقدر با هیجان نوشتی که نفهمیدم چی میخوای ولی احساس کردم سوس برنامه دمو برنامه اش رو لازم داری
برات گذاشتم.

ssaeeds
پنج شنبه 25 مرداد 1386, 14:31 عصر
سلام
والا اینقدر با هیجان نوشتی که نفهمیدم چی میخوای ولی احساس کردم سوس برنامه دمو برنامه اش رو لازم داری
برات گذاشتم.

سلام خیلی خیلی ممنون از جوابت . ولی موقع اجرا یه error میده که متوجه نمیشم برای چیه :‌
Cross-thread operation not valid: Control 'textBox1' accessed from a thread other than the thread it was created on. (از قسمتی که برای خروجی اعداد اشکال میکگیره (برای ریختن تو textbox))
اگه لطف کنی بگی باید چیکار کنم ممنونت میشم
بازم ممنون

ssaeeds
پنج شنبه 25 مرداد 1386, 14:35 عصر
دوست عزیز اینکه سورش هم هست الان دانلود کردم

سورس خود دمو (demo project ) رو نذاشته . اگه اجرا کنی میبینی . خصوصاً اون قسمتی که توی اعداد رو توی یه richTextBox نمایش میده . من دقیقا طرز نمایش اون اعداد رو میخوام . یا بهتر بگم ،‌ میخوام با اون اعداد کار کنم .
مرسی

MH2538
پنج شنبه 25 مرداد 1386, 21:19 عصر
سلام
سورسی که برات گذاشتم همون سورس خود برنامه است.
با reflector سورسش رو در آوردم.
فکر کنم با VS2003 نوشته شده باشه.
اگر این بار هم نتونستی بازش کنی خبر بده یک کاری براش کنم.

ssaeeds
پنج شنبه 25 مرداد 1386, 21:37 عصر
سلام
سورسی که برات گذاشتم همون سورس خود برنامه است.
با reflector سورسش رو در آوردم.
فکر کنم با VS2003 نوشته شده باشه.
اگر این بار هم نتونستی بازش کنی خبر بده یک کاری براش کنم.

خیلی با هاش ور رفتم . هنوز نتونستم :ناراحت:. بازم مرسی از پاسخت .:لبخندساده: