PDA

View Full Version : کار با مودم

farzad_az_shiraz
سه شنبه 23 مرداد 1386, 10:15 صبح
سلام
من می خوام یه برنامه با دلفی بنویسم که دقیقا مثل یه تلفن caller id عمل کنه.
راستش توی سایت خیلی جستجو کردم ولی چیزی که بتونه منو کمک کنه پیدا نکردم.چون من میخوام از ابتدا شروع کنم و تو سایت هم هر کسی سوال پرسیده بود یه چیزایی در مورد کار با مودم بلد بود ولی من اولین بارم هست . در ضمن خیلی از دوستان گفته بودن توی سایت جستجو کنید ولی راستش من که هر چی جستجو کردم چیزی ندیدم نمی گم نیست اگه هست لطف کنی لینکش را بزارید.
در ضمن من چون اولین بارم هست نمی خوام واسه این پروژه هزینه ای بدم (واسه خرید کامپوننت) اگه ممکنه و اگه وجود دراره از کامپوننتهای مجانی و یا کامپوننت های خو دلفی به من کمک کنید و روش استفادش را هم بگید.
ببخشید پر حرفی کردم.آخه من عادت دارم کامل توضیح بدم.:گریه:

mzjahromi
سه شنبه 23 مرداد 1386, 13:23 عصر
راحت ترین راه استفاده از KdTele و Exceletelهست که رایگان نیستند. ولی...
در مورد این دو تا هم اگه جستجو کنید به اندازه کافی توی این سایت اطلاعات بدست می آورید
با استفاده از کامپوننتهای دلفی هم نمیشه

farzad_az_shiraz
سه شنبه 23 مرداد 1386, 14:09 عصر
سلام
آقای جهرمی ممنون از راهنما ییتون ولی من توی سایت بازم گشتم ولی چیزی پیدا نکردم . اگه ممنکه لینک قسمت هایی را که روش استفاده از KdTele و Exceletel را دارند واسم بزارید.
در ضمن من اگه این کامپوننت ها را بخرم چند بار می تونم ازشون استفاده کنم ؟
و این که اینا را با سورسشون می فروشن ؟

mzjahromi
سه شنبه 23 مرداد 1386, 15:09 عصر
من Kdtele رو جستجو کردم نتایج ده صفحه بود

farzad_az_shiraz
سه شنبه 23 مرداد 1386, 20:19 عصر
من Kdtele رو جستجو کردم نتایج ده صفحه بود

من هم نگفتم نبود ولی من چیزی حدود 10-12 تاپیک را باز کردم همه بحث کرده بودند کسی آموزش نداده بود !!!!
اگه می دونید لینکشو واسم بزارید .

Valadi
سه شنبه 23 مرداد 1386, 22:14 عصر
خودم من هفته گذشته یک اکتیو ایکس caller id را در سایت معرفی کردم و همراه با مثال
سرچ کن
اگه واقعا وقت میزاشتی مطالبی جالب و حتی سورس برنامه های کار با مودم پیدا می کردی

farzad_az_shiraz
چهارشنبه 24 مرداد 1386, 10:22 صبح
سلام
ممنون

اگه واقعا وقت میزاشتی مطالبی جالب و حتی سورس برنامه های کار با مودم پیدا می کردی
من گشتم نبود شاید علتش این باشه : کلمه هایی که من واسه سرچ استفاده کردم کلمه های کلیدی نبودند.

Email رو بده تا کامپوننت رو واست بفرسم
ممنون
farzad_az_shiraz@yahoo.com