PDA

View Full Version : دستکاری فایل ها در bcb

misytaz
سه شنبه 23 مرداد 1386, 17:19 عصر
آقا من می خوام پیچ و مهره های یه فایلو بازکنم یعنی تک تک بیت های اونو دستکاری کنم و بعد دوباره اونو سر هم کنم چطوری باید این کارو بکنم

mzjahromi
سه شنبه 23 مرداد 1386, 17:26 عصر
هدفتون از این کار چیه؟
منظورتون اینه که میخواید از یه فایل بخونید و بعد توش بنویسید؟

misytaz
سه شنبه 23 مرداد 1386, 18:27 عصر
ببین من میخوام دسترسی خیلی پایین تری داشته باشم
می خوام یه کاری تو مایه های رمز نگاری انجام بدم
یعنی 1 و 0 هارو جا به جا کنم ذخیره کنم و بعد از انتقال دو باره سر هم کنم و به صورت همون شگل اولی شون استفاده کنم
حاااالااااابگووو بااااید چیییکااارکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mzjahromi
سه شنبه 23 مرداد 1386, 18:30 عصر
باید اطلاعات فایل رو بخونی اونا رو کد کنی و دوباره بنویسی دسترسی پائین تر از این هم نیاز نداری
یه خورده هم آروم باشی........................

misytaz
سه شنبه 23 مرداد 1386, 18:38 عصر
میشه بگی این کارا یی رو که گفتی چجوری باید انجام بدم▓

mzjahromi
سه شنبه 23 مرداد 1386, 18:50 عصر
با FileOpen فایل رو باز میکنی
با FileRead از فایل میخونی
و با FileWrite توی فایل مینویسی

اگر باز هم نمی فهمی بهتره یه کتاب مطالعه کنی

misytaz
چهارشنبه 24 مرداد 1386, 14:32 عصر
میشه راجع به آرگومان های ورودی این توابع توضیح بدی