PDA

View Full Version : ارتباط دادن چند کامبوباکس به فیلدهای یک جدول

newmefmef
سه شنبه 23 مرداد 1386, 22:06 عصر
دوستان سلام
من یک فرم دارم که برروی ان چندتا کامبوباکس هست حالا می خوام هرکدام از این کامبوباکسها را به یکی از فیلدهای یک جدول که قبلا درست کردم وصل کنم و اطلاعاتی که قرار هست در کامبوباکس نمایش داده بشه راازاون فیلدها بخونم ودر کامبو نمایش بدم چطور می تونم این کار را انجام بدم ؟

Profesorjd
سه شنبه 23 مرداد 1386, 22:27 عصر
با سلام
کافی است در Properties هر کامبوباکس در قسمت RowSource ها Tabel/Query را انتخاب کنی . ویزارد اکسس به کمکت میاد و میتونی در کوئری ، فیلدهایی از جدول انتخاب کنی که در این کامبوباکس نمایش داده شود

مهدی قربانی
سه شنبه 23 مرداد 1386, 23:15 عصر
کافی است در Properties هر کامبوباکس در قسمت RowSource ها Tabel/Query را انتخاب کنی . ویزارد اکسس به کمکت میاد و میتونی در کوئری ، فیلدهایی از جدول انتخاب کنی که در این کامبوباکس نمایش داده شود

سلام
البته فکر میکنم منظور دوست خوبمون خصوصیت Row Source Type باشه که باید به Table/Query ست بشه و در خصوصیت Row Source هم باید یک چیزی شبیه این ;SELECT Table name.field name FROM Table name وارد کنید یا اینکه با استفاده از دکمه کناری یک کوئری از جدول و فیلد مورد نظرتون بسازید و تمام
موفق باشید .

Profesorjd
چهارشنبه 24 مرداد 1386, 21:32 عصر
سلام و تشکر بسیار
یادم می‌آید در تاپیکی خواندم که فرموده بودند ماهی نده ماهیگیری یاد بده . البته من با سئوال آمیز بیان کردن جواب آن دوست ! خواستم یکمی کمک کنم خودشون بقیه اش را بروند . البته با پاسخ سئوالهای دیگرشان در تاپیک دیگر دیدم اشتباه کردم (خیلی) . مثلاً نقل قول : "میفرمایند دیگر از این غلطها نکنم . همان بهتر که اینجانب فقط نگاه کنم "