PDA

View Full Version : اصول کار TTs یا Text To Speech?

ahmad1358
چهارشنبه 24 مرداد 1386, 11:53 صبح
چجوری میشه فایلهای صوتی رو پشت هم طوری اجرا کرد که بدون وقفه یک کلمه خونده بشه مثل انجینهای Tts مایکروسافت من هر کاری کردم بین فایلها کمی فاصله می افته مثلا برنامه من کلمه Ali را می خواد بخونه و هر کدام از این حروف در 1 فایل جداگانه هستن من فایلها را Merg کردم و خوندم باز هم بین هر حرف کمی فاصله می افته .

اصلا کسی هست که نحوه کار tts engine رو بدونه یا نه؟ ممنون میشم.

Valadi
چهارشنبه 24 مرداد 1386, 12:28 عصر
دوست خویم آقای احدی یک نمونه سورس در سایت قرار داده بود که هر کلمه می نوشتی تلفظ آمریکاییی می کرد یا همان Text To Speech سرچ کن پیدا می کنی

ahmad1358
چهارشنبه 24 مرداد 1386, 12:50 عصر
خوب اون برنامه از انجین خود مایکروسافت داره استفاده می کنه منم گفتم اطلاعاتی در مورد نحوه کارکرد انجین رو میخوام نه خود برنامه - من حتی عربیشو هم دارم ولی انجین ساخته شده دیگران بدرد نمیخوره نمیتونی توش تغییرات بدی من نحوه ایجاد انجین رو میخوام. ممنون

Hadizadeh
چهارشنبه 24 مرداد 1386, 16:28 عصر
تکنولوژی TTS یه مقدار پیچیده هست ولی تو گوگل کلی مطلب واسش هست. اگه پیدا نکردی سعی کنی بزنی Speech Synthesis

best_ariya
جمعه 26 مرداد 1386, 21:07 عصر
فرهنگ لغت نارسیس این کار رو انجام می داده . اگه از این فرهنگ لغت استفاده کرده باشی می بینی که از این فایل صوتی داره استفاده می کنه که به صورت بشت سر هم ذخیره می باشد و از توابع Text To Speech نیز استفاده نکرده دلیل اون هم تلفظ بد Agent ها می باشد با کمی بررسی به جواب مورد نظر می رسی بازم اگه مشکلی داشتی من در خدمتم.

ahmad1358
شنبه 27 مرداد 1386, 13:37 عصر
فرهنگ لغت نارسیس تمام کلمات رو تو اون فایل صوتی Wav خودش داشت من نمیخوام کلمات را تو بانک داشته باشم من فقط حروف رو میخوام پشت سر هم بذارم بدون وقفه بخخونه.