PDA

View Full Version : چطوری کاربر فقط با برنامه من کار کنه ؟؟؟

مهدی رحیم زاده
چهارشنبه 24 مرداد 1386, 15:33 عصر
سلام
می خواستم بدونم که چطوری می تونم کاری کنم که کاربر فقط بتونه با برنامه من کار کنه ...
یعنی یک پنجره باشه و کاربر فقط بتونه با اون کار کنه ، نتونه اونو ببنده و یا هر کار دیگه ای ...

omid_Ahmadi
چهارشنبه 24 مرداد 1386, 16:33 عصر
فکر نکنم روش مطلقی برای این کار وجود داشته باشه، چون مدیریت سیستم دست Admin هست و در بدترین شرایط کاربر می تونه با Safe Mode سیستم رو بوت کنه و بعد برنامه رو حذف کنه.
البته این در شرایطی هست که کاربر زیاد تحرک داشته باشه، اگر هم یک کاربر عادی باشه که خوب، هم می تونی قسمتهای دیگه سیستم رو غیر فعال کنی (به صورت دائمی) و برنامه خودت رو در استارت آپ قرار بدی که کاربر فقط اون رو ببینه (با استفاده از روشهایی که هست، مثل تغییر رجیستری، تنظیم Group Policy ها و ...)

مهدی رحیم زاده
چهارشنبه 24 مرداد 1386, 21:00 عصر
ببینید من نمی خوام که رجیستری رو دستکاری کنم ، در واقع نمی خوام که هیچ تغییری توی سیستم عامل بدم ...
ولی کاربر فقط و فقط بتونه با برنامه من کار کنه ...
یعنی مثلا منوی استارت قفل بشه و باز نشه ، task manager باز نشه و پنجره برنامه من close نشه ...

PC2st
چهارشنبه 24 مرداد 1386, 21:21 عصر
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=68308

hdv212
پنج شنبه 25 مرداد 1386, 00:25 صبح
میتونی از Windows Service استفاده کنی، تا همیشه در یه thread جداگانه برنامت رو تست کنه که در حال اجرا باشه، در غیر اینصورت برنامه ت رو اجرا کنه، همچنین میتونی برای Disable کردن TaskManager مراحل زیر رو انجام بدی :

Hive: HKEY_CURRENT_USER
Key: Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies \System
Name: DisableTaskMgr
Type: REG_DWORD
Value: 1=Enablethis key, that is DISABLE TaskManager
Value: 0=Disablethis key, that is Don't Disable, Enable TaskManager

موفق باشید.

omid_Ahmadi
پنج شنبه 25 مرداد 1386, 20:49 عصر
ایشون نمیخواد برنامه خودش همواره در حال اجرا باشه، می خواد کاربر فقط از برنامه اون سرویس بگیره، نه هیچ برنامه دیگه ای.
این کار بدون تغییر در تنظیمات سیستم عاملی که کاربر استفاده می کنه، غیر ممکنه (مگه اینکه کاربرای برنامه، برای جا به جا شدن بین برنامه ها فقط بلد باشن از Alt+Tab و یا TaskBar استفاده کنن