PDA

View Full Version : پیشنهادات غیر قابل تحمل من و تنی چند

sanaz_amiri
سه شنبه 15 اردیبهشت 1383, 13:38 عصر
سلام
؛ 3 پیشنهاد از یه تازه نفس؛

1)به نظر شما اگر هفته ای یه روز یک کلاس رفع اشکال asp.net داشته باشیم
اونم به شکل حضوری اشکالی داره؟

2)به نظر شما اگر کسانی که مهارت و دانش لازم رو دارند برای آموزش به دیگران کاندید بشن ایرادی داره؟

3)به نظر شما اگر چند تا source code برنامه هایی که لو رفتن کدهاشون باعث ضرر مالی کسی نمیشه اینجا بذارید اتفاق خاصی میفته؟

در کل کاش محدوده کمکهامون رو به هم انقدر محدود نمی کردیم

(سیدشریفی)
سه شنبه 15 اردیبهشت 1383, 16:05 عصر
سه پیشنهاد شما بجا و قابل احترام
ولی جمله ای که در آخر نوشته اید :

در کل کاش محدوده کمکهامون رو به هم انقدر محدود نمی کردیم

به نظر من این حرف منصفانه نیست .
شما چطور با یک روز عضویت در سایت و با اولین موضوع ارسالی این حرف را میزنید .
من خودم از این سایت خیلی چیزها یاد گرفته ام و شاید کسانی باشند که میخواهند به قول شما کمکهاشون رو محدود کنند ولی اکثر اعضای این انجمن در کمک به دیگران کوتاهی نکرده اند .
شاید شما نگاهتون به افراد مشخصی باشه که نمیخواهند به دیگران کمک کنند بدانید که این افراد خیلی کم هستند .
این را هم بگویم در این انجمن افرادی با سابقه هستند که بیشتر به سوالات دیگران جواب میدهند و آنها را راهنمایی میکنند و مشکلشان را حل مینمایند ولی این را هم باید در نظر داشت که در بعضی وقتها این تازه کارها بوده اند که به درد دیگران و حتی پیشکسوتان این انجمن خورده اند و مشکل آنها را حل کرده اند .

پس پیشنهاد میکنم اول یک دور مفصل در انجمنهای دیگر بزنید و با چشم خود ببینید که در آنجا افرادی هستند که حتی بدون آنکه دیگران از آنها درخواست کرده باشند به میل خود کدهای متنوعی را برای استفاده دیگران قرار داده اند و سپس بعد از مدتی که با این انجمن کار کردید و واقعا جواب نگرفتید و یا چیزی یاد نگرفتید میتوانید قضاوت کنید .

:خیلی متعجب:

Barbababak
سه شنبه 15 اردیبهشت 1383, 16:08 عصر
من با هر سه موردش موافقم مخصوصا با مورد شماره 2
حالا همزمان با جواب دادن اعضای انجمن درباره هر پیشنهادت توضیح بده اگر ممکنه
مثلا کلاس چطوری و با چه شرایطی و کجا برگزار بشه یا کسایی که کاندید شدن چطور کارشون رو شروع کنن؟
موضوع تاپیکت عالی بود

sanaz_amiri
چهارشنبه 16 اردیبهشت 1383, 08:50 صبح
سلام

من صمیمانه پوزش میخوام اگه جمله اخر باعث دلخوری شما دوست عزیز شد.

قصد من گله گذاری یا بی ارزش کردن زحمات دوستانم در اینجا نیست.من هم مثل شما بسیار زیاد از دوستانم در این سایت مطالب مفید یاد گرفتم و سپاسگذارشون هم هستم

نیت من فقط ارائه یه پیشنهاد بود. که اون هم کاملا سنجیده وبا در نظر گرفتن مسائل جانبی مطرح شد
من از شما تمنا دارم کمی خوشبینانه تر قضاوت کنید
هر کدوم از ما شاید بارها error هایی داشتیم که انتقال دقیق مشکلمون تو این سایت امکانپذیر نبوده یا به دلائلی (عدم انتقال درست مطلب . عدم برخورد دوستان با مشکل مشابه.....)پاسخ مورد نظر رو دریافت نکردیم

اینها و چند مطلب دیگه که الان مجال مطرح کردنشون نیست علل ارائه این تاپیک بود
حس من میگه که اگر بخوایم می تونیم بیشتر از دانش هم .وجود هم و ...استفاده کنیم

در ضمن حتی می تونیم در 2 مورد اول هزینه ای رو هم مطرح کنیم تا زحمات دوستان داوطلب رو ارج نهاده باشیم

(سیدشریفی)
چهارشنبه 16 اردیبهشت 1383, 09:31 صبح
خواهش میکنم منظور من هم این بود که به کار دوستان ارزش بدهیم .
من با پیشنهادهای شما موافقم و مورد زیر را که مطرح کردید

هر کدوم از ما شاید بارها error هایی داشتیم که انتقال دقیق مشکلمون تو این سایت امکانپذیر نبوده یا به دلائلی (عدم انتقال درست مطلب . عدم برخورد دوستان با مشکل مشابه.....)پاسخ مورد نظر رو دریافت نکردیم

واقعا مشکل خیلی از دوستان میباشد

:متفکر:

sanaz_amiri
چهارشنبه 16 اردیبهشت 1383, 12:22 عصر
سلام
ظاهرا از این موضوع چندان استقبالی نشد

Mahdavi
چهارشنبه 16 اردیبهشت 1383, 14:06 عصر
دوست عزیز
با عرض تشکر از پیشنهاداتون.
اما یه چیز رو فراموش کردید و اون اینکه اینترنت اومد تا بعد مسافتها برداشته بشه و همچنین خیلی از دوستانی که تو سایت فعالیت دارند اهل تهران نیستند که بخوان هفته ای یه روز کلاس حضوری داشته باشید.
اما در مورد

به نظر شما اگر چند تا source code برنامه هایی که لو رفتن کدهاشون باعث ضرر مالی کسی نمیشه اینجا بذارید اتفاق خاصی میفته؟

بارها و بارها این کار در سایت انجام شده و خواهد شد.
و یه چیز دیگه اون افرادی که اطلاعات خودشونو به دیگران منتقل نمی کنند در اصل خودشان ضرر می کنند. و......
به هر حال شما به عنوان یکی از افراد سایت . سورس و ... رو سایت بزارید مطمنان استقبال خواهد شد :shock:
موفق باشید

sanaz_amiri
دوشنبه 21 اردیبهشت 1383, 08:39 صبح
سلام مجدد.
من چند روز غیبت داشتم تاپیک کاملا کم رنگ شد..
خوب امروز نوبت کیه که قانعش کنیم.
اقای مهدوی (مدیر گرامی)
اول بگم که با علم به این قضیه جواب میدم که میدونم هیچ نتیجه ای نخواهد داشت.اما شنیدنش بی ضرره واز انتقادات شما هم لذت میبرم

درسته که < اینترنت اومد تا بعد مسافتها برداشته بشه >اما ایا واقعا این ارتباط مجازی کاملا تمام زوایای یه ارتباط حقیقی رو پوشش میده؟؟ درسته مشکل مسافت رو حل میکنه اما اون مشکلاتی که در بالا اشاره کردم راهی جز ارتباط محسوس تر و ملموس تر نمی تونه داشته باشه

اینکه تعداد زیادی از عزیزانمون تهرانی نیستند حرف سنجیده ایست که من برای اون هم فکرهایی کرده بودم
تصمیم داشتم کل مطالبی رو که هر بار در پیشنهاد 1 مطرح میشد رو به صورت نکته های کلیدی
در سایتم یا همین جا قرار بدیم..که مسلما بعد از مدتی میتونست بهترین ebook فارسی باشه

در مورد اراپه source code هم باید بگم ...هدف یه پروژه کامل با خط ومشی مشخصه
که تمام زوایای اموزشی رو پوشش بده....البته شاید کمی زیاده طلبیه

در کل این که مخالفت کردید یا ممتنع بودید باز هم برای من قابل احترامه
من به طور جدی تصمیم به پیاده سازی انچه گفتم دارم...این بار میخوام فروم رفع اشکال رو در سطح دانشگاه خودم پایه ریزی کنم و برای دوستان برنامه نویس هم دانشگاهی.
اگه به نتایجی که هدفم هستند برسم.اون وقت دست پر تر برای قانع کردن مخالفانم اینجا میام

موید و پیروز باشید
ساناز امیری

Mahdavi
جمعه 25 اردیبهشت 1383, 21:53 عصر
با سلام
نمی دونم راستش از کی با سایت برنامه نویس آشنا شدید. ولی قبلا یک پروژه تو همین سایت واسه تهیه به فوروم با دات نت مطرح شد. توسط دوست عزیزمون آقای نصیری. و اما نتیجه جز تعدادی محدوید مابقی کارها توسط خود ایشون انجام شد. و با مدتی بعد هم این پروژه به حالت معلق در اومد.
در مورد پروژه خاص که فرمودید. من و تنی چند از دوستان بر روی سیستم های plugin base کار می کنینم. اما اگه علاقه مندانی باشند میشه بطور خاص تر همین جا مطلب رو باز کرد و با دوستان انجام داد.
در مورد جمع شدن دوستان . این کار قبلا تجربه شده و با استقبال کم !!!! حالا چرا ؟ نمی دونم
به هر حال من که با کلیت قضیه مخالفتی ندارم. :lol:

sanaz_amiri
شنبه 26 اردیبهشت 1383, 18:39 عصر
:roll:

faramarz_s
شنبه 26 اردیبهشت 1383, 20:38 عصر
سیستم های plugin base
ممکنه نمونه ای معرفی بفرمایید و احیانا آدرسی برای مشاهده اصول و...

Mahdavi
شنبه 26 اردیبهشت 1383, 20:47 عصر
با سلام
منبع زیاده برای شروع کار ::
http://www.codeproject.com/dotnet/PluginManagerClassBrk.asp