PDA

View Full Version : برنامه دیتابیس و ارتباط با مدیا سرور

akrami1980
پنج شنبه 25 مرداد 1386, 10:32 صبح
سلام دوستان عزیز
من در این تاپیک درخواست کمک از تمامی دوستان عزیز دارم. ابتدای امر این مطلب را عرض بکنم که در این مورد در این سایت و چند سایتی که احتمال می دادم مطلبی پیدا کنم که مشکل من را حل کند جستجو کردم ولی متاسفانه مطالب بدست آمده چنان کارآمد نبود. مشکل من این است که برنامه ای سفارش گرفته ام که این برنامه باید توانایی ذخیره فیلم در خود را داشته باشد لازم به ذکر است که در مورد این مشکل یک تاپیک قبلا زده بودم و دوستان روش هایی پیشنهاد دادند مضمون آن تاپیک به این صورت بود که در آن تاپیک من سوال پرسیده بودم که چطور می شود یک فیلم را در دیتا بیس ذخیره کنم و دوستان لطف کرده بودند و راهنمایی هایی کرده بودند اما به علت اینکه این برنامه می بایست در شبکه های VPN نیز کار کند جوابگو نبود و بعد از تحقیق و بررسی هایی که کردم به این نتیجه رسیدم که بهتر آن است که بجای ذخیره فیلم و مدیا در دیتا بیس آنها را در یک مدیا سرور ذخیره کنم و آدرس آنرا در دیتا بیس ذخیره کنم ولی متاسفانه در مورد مدیا سرور اطلاعاتی ندارم و مسئله مهمتر اینکه آیا چنین مسئله ای امکان پذیر است و چطور می شود برنامه ای نوشت که با مدیا سرور ارتباط برقرار کند و این ارتباط را باید با VB.Net2003 ایجاد کنم با تشکر از دوستان

akrami1980
شنبه 27 مرداد 1386, 20:37 عصر
سلام دوستان عزیز کسی نمی تواند راهنمایی کند؟ لطفا هرکسی هرگونه اطلاعاتی دارد کمک کند با تشکر