PDA

View Full Version : آنلوک کردن فایلهایی که پاک نمیشوند

hossein-jam
یک شنبه 28 مرداد 1386, 14:43 عصر
با سلام
همونطر که شما میدونیید فایلهایی که در ویندوز وجود دارند و در حال فعالیت هستند ( باز هستند ) امکان پاک کردن آنها وجود نداره و یا فایلهای اصلی ویندوز هم همینطور که هنگام پاک کردن یک خطایی میدن . خواستم بپرسم که چطور میشه با وی بی این فایلها رو غیرفعال کرد و پاکشون کنیم ( کلیه عملیات در وی بی ) انجام میشه .
اگه جواب بدید ممنون میشم

killer-star
یک شنبه 28 مرداد 1386, 17:18 عصر
با سلام
همونطر که شما میدونیید فایلهایی که در ویندوز وجود دارند و در حال فعالیت هستند ( باز هستند ) امکان پاک کردن آنها وجود نداره و یا فایلهای اصلی ویندوز هم همینطور که هنگام پاک کردن یک خطایی میدن . خواستم بپرسم که چطور میشه با وی بی این فایلها رو غیرفعال کرد و پاکشون کنیم ( کلیه عملیات در وی بی ) انجام میشه .
اگه جواب بدید ممنون میشم

سلام

فایلهای خود ویندوز رو نمیدونم اما برای برنامه ها باید اول explorer.exe رو بست !!!
بعد راحت میتونی فایلو پاک کنی
فقط اون بستن explore.exe نمیدونم چجوریه !! البته یه سورس دیدم میشد ولی باید حتما برنامرو از توی اون اجرا میکردی !!!!!
یه سرچ کن اگه پیدا نکردی شاید بشه برنامه ای که من دیدم رو Rename کرد گذاشت جای explorer.exe و اکسپلورر رو از تو برنامه اجرا کرد ! :متفکر::لبخند:

hossein-jam
یک شنبه 28 مرداد 1386, 20:46 عصر
سلام
آقا از راهنماییتون ممنون
اگه بتونی سورسو برام پیدا کنی ممنون میشم
من میخوام تقریبا شبیه برنامه
unlocker
عمل کنه

Payman62
دوشنبه 29 مرداد 1386, 02:11 صبح
سلام.
نه این طور نیست هر فایلی که پاک نشد با بستن اکسپلورر پاک شه. مثلا خودتون تو برنامتون یه فایل open کنید و close نکنید. تا زمانی که برنامتون اجراست اون فایل رو نمیشه پاک کرد. در واقع باید برنامه یا پروسه ای که هندل اون فایل دستشه رو بست تا هندلش آزاد شه و بشه فایل رو پاک کرد.

killer-star
دوشنبه 29 مرداد 1386, 10:55 صبح
سلام.
نه این طور نیست هر فایلی که پاک نشد با بستن اکسپلورر پاک شه. مثلا خودتون تو برنامتون یه فایل open کنید و close نکنید. تا زمانی که برنامتون اجراست اون فایل رو نمیشه پاک کرد. در واقع باید برنامه یا پروسه ای که هندل اون فایل دستشه رو بست تا هندلش آزاد شه و بشه فایل رو پاک کرد.

سلام

من گفتم برنامه ها !! :لبخندساده:
که معمولا برنامه ها از طریق explorer.exe اجرا میشن !

hossein-jam
دوشنبه 29 مرداد 1386, 18:01 عصر
حالا کسی راه حلی داره

PC2st
دوشنبه 29 مرداد 1386, 18:19 عصر
میتونی اینقدر سعی در پاک کردن فایل کنی (مثلا 100 تا 200 بار!) تا وقتی که اون برنامه کارش با فایل تموم شد، برنامت بتونه پاکش کنه! (این بعنوان آخرین راه حل!!!)

hossein-jam
دوشنبه 29 مرداد 1386, 18:46 عصر
سلام
من میخوام شبیه به این برنامه عمل کنه
Unlocker 1.8.5 Download - 191 Kb
که این هم لینکش
http://ccollomb.free.fr/unlocker/unlocker1.8.5.exe

این برنامه باعث میشه هر فایلی حتی فایلهای اصلی ویندوز رو غیر فعال میکنه و فایل رو پاک یا رینم یا جابجا میکنه

Payman62
سه شنبه 30 مرداد 1386, 01:14 صبح
سلام.
برنامه آنلاکر برنامه ای که هندل اون فایل دستش هست رو پیدا میکنه و اون برنامه رو میبنده تا هندل آزاد شه.
یعنی شما باید دنبال راهی برای یافتن برنامه ای که هندل دستشه باشی.

hossein-jam
سه شنبه 30 مرداد 1386, 10:44 صبح
چطوری ؟؟؟؟؟؟

hossein-jam
سه شنبه 30 مرداد 1386, 15:10 عصر
من منتظر جواب هستم
یکی یه راه حلی بده

hossein-jam
سه شنبه 30 مرداد 1386, 18:55 عصر
چی شده کسی بلد نیست ؟