PDA

View Full Version : GUID in Service pack 2

Saeed.Elmi
دوشنبه 29 مرداد 1386, 14:22 عصر
سلام
من service pack2 را روی SQLv Server 2005 نصب کردم و یک مسئله خیلی جالب رخ داده:
اگر SP هایی که خروجی GUID داشته باشند یا پارامتر ورودی آنها از نوع GUID باشد را از Visual Studio 2005 اجرا کنم تمام فیلد ها را به عنوان خروجی می آورد ولی هیچ رکوردی بازگردانده نمی شود ولی اگر همین SP را از درون محیط MircoSoft SQL server Mangment Studio اجرا کنم هیچ مشکلی ندارد!! و کلیه رکورد ها به عنوان خرئجی باز گردانده می شود.

لطفا کمک کنید چون تمام پروژه معلق مانده است!!
در ضمن چه روشی برای پاک کردن یا Uninstall کردن Service Pack 2 وجود دارد؟ چون در هیچ جا نتوانستم پیداش کنم!

لطفا سریع
ممنون

hdv212
دوشنبه 29 مرداد 1386, 21:15 عصر
اگر SP هایی که خروجی GUID داشته باشند یا پارامتر ورودی آنها از نوع GUID باشد
پارامتری که نوع GUID هست رو با چه نوعی در Visual Studio بهش پاس میکنی ؟ (منظورم به همون sp مورد نظره)، سعی کن با نوع object بهش پاس کنی.

Saeed.Elmi
سه شنبه 30 مرداد 1386, 11:20 صبح
دوست گرامی
کلا خود Server Explorer در Visual Studio 2005 نمی شناسد! و نمی تواند Query هایی که شامل این نوع DataType باشد را Exec کند!

Saeed.Elmi
سه شنبه 30 مرداد 1386, 13:03 عصر
استاد ثباتی کمک کنید!!!!

hdv212
سه شنبه 30 مرداد 1386, 19:50 عصر
کلا خود Server Explorer در Visual Studio 2005 نمی شناسد! و نمی تواند Query هایی که شامل این نوع DataType باشد را Exec کند!
شما به Server Explorer کاری نداشته باش، از طریق کد بهش پاس کن.

Saeed.Elmi
چهارشنبه 31 مرداد 1386, 07:46 صبح
سلام اصلا مسئله پاس دادن نیست! حتی در زمان اجرا هم نتیجه ای نداره!
ببخشید این سوال رو می پرسم؟: شما SP2 را نصب کرین؟؟؟؟

Saeed.Elmi
جمعه 02 شهریور 1386, 09:21 صبح
این پست هم بی پاسخ ماند!!!!

hdv212
جمعه 02 شهریور 1386, 13:50 عصر
یعنی زمانی که sp2 نصب نبود، درست کار میکرد ؟ خب به این لینک مراجعه کن :http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=76814
یه سری hotFix واسه سرویس پک 2 اومده، سعی کن دانلود کنی، اگه مشکلت حل نشد، ناچارا یه بار دیگه sql server رو بدون sp2 نصب کن،(من خودم از sp2 استفاده نکردم ولی با sql server معمولی مشکلی با GUID ندارم)

AminSobati
یک شنبه 04 شهریور 1386, 13:07 عصر
سعید جان ممکنه یک جدول ساده درست کنی و SP رو شبیه سازی کنی برامون؟

Saeed.Elmi
یک شنبه 04 شهریور 1386, 14:19 عصر
جناب ثباتی عزیز دقیقا قبلا این کار را انجام داده بودم و همین مشکل را داشتم!! شما SP2 را نصب کرده اید!

AminSobati
یک شنبه 04 شهریور 1386, 23:43 عصر
بله نصب کردم، اما ظاهرا کاری که شما انجام دادین رو من انجام ندادم تا این مشکل رو تجربه کرده باشم!

Saeed.Elmi
دوشنبه 05 شهریور 1386, 07:33 صبح
بازهم ممنوم،
اول یه دنبال راهی برای حذف SP2 گشتم چون راهی پیدا نکردم SQL را کامل پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی هیچ فیاده ای نداشت مجبور شدیم کل Windows Server را دوباره نصب کنیم!!!

راهی سراغ ندارید که متوجه بشویم در حال حاضر SP چند روی engin نصب هست؟؟؟ اخه با @@version نسخه SP ویندوز را مشخص می کند و نه SQL را!!!

AminSobati
دوشنبه 05 شهریور 1386, 10:18 صبح
بالاخره توضیحی که برای درک مشکل نیاز بود رو ندادین. به هر حال این برای تشخیص SP ...

select serverproperty('ProductLevel')

Saeed.Elmi
دوشنبه 05 شهریور 1386, 10:24 صبح
اختیار دارین جناب ثباتی! هر چیزی که صلاح می دانید بفرامایید تا خدمتتون عرض کنم!