PDA

View Full Version : بعد از دلفی 7

Roya Rayane
دوشنبه 29 مرداد 1386, 22:58 عصر
سلام.
بهترین نسخه ی بعد از دلفی 7 که خود برلند آن را ارائه داده است که محیطش شبیه دلفی 7 باشد چیست؟
و دیگر اینکه این درست هست که مایکروسافت برلند را خریده البته من این را یکی دو سال پیش شنیده ام .که دلفی 10 را که محیطش شبیه VBهست را به بازار ارائه کرده است.
و دیگر اینکه دلفی دات نت هم هست(برلند) .من به این دلیل تاکید دارم خود برلند آن را تهیه کرده باشد چون از محیط برنامه نویسی وی بی اصلا خوشم نمی آید.
ببخشید که چند سوال را مطرح کردم.

babak869
دوشنبه 29 مرداد 1386, 23:26 عصر
سلام
هر نسخه ای از دلفی در زمان عرضه اون به بازار بهترین بوده . فعلا که نسخه 2007 اومده و اصلا با دلفی 7 قابل مقایسه نیست چون افراد زیادی روی اون کار کردند تا یه محصول تقریبا کم عیب و کارا رو بسازند . اما دلفی 7 همچنان بر قله رفیع محصولات بورلند باقی مونده

خیر مایکروساف چنین جسارتی نکرده و اصولا مدیران بورلند از نظر فکری و خطی مشی هیچ تشابه فکری با مایکروسافت ندارند.

درسته دلفی 8 و 9 و 10 محیطی شبیه به دات نت مایکروسافت داره اما این به این دلیل نیست که کلیه قسمتهاش هم مثل اون باشه

شما در بخش سفارشی سازی در نسخه های 8 و 9 و 10 میتونید شکل محیط برنامه رو مثل دلفی 7 تنظیم کنید
(لطفا در مورد سوالات و شنیده ها تون حتما با مطالعه کافی و دلیل عمل کنید چون در مورد بورلند حرف و حدیثهای بی اساس زیادی هست )

موفق باشید

Mohammad_Mnt
دوشنبه 29 مرداد 1386, 23:49 عصر
برای اطلاع: سی.شارپ کپی زیبایی از دلفی است

vcldeveloper
سه شنبه 30 مرداد 1386, 13:00 عصر
این سوال قبلا بارها پرسیده شده و بهش جواب داده شد. جستجو کنید.

سی.شارپ کپی زیبایی از دلفی است
اگر دلفی کارها سی شارپ را کپی از دلفی بدانند، پس برنامه نویسان جاوا چی بگن؟!
سی شارپ یک زبان برنامه نویسی مستقل است که در سازندگان آن از تجربیات گذشته خود و دیگران استفاده کردند.