PDA

View Full Version : کمک قیمت نرم افزار

samaneh_h
سه شنبه 30 مرداد 1386, 12:51 عصر
من یک برنامه مالی دارم که توش دفتر بانک -چکها-تعهدات مالی (تعریف و آلارم اقساط و سررسید چکها و..)- امکان چاپ چک را داره به نظرتون قیمتش چقدر خوبه؟؟
با اکسس نوشته شده امکان تهیه بک آپ رو هم داره

morteza_lll
سه شنبه 30 مرداد 1386, 13:01 عصر
تحت شبکه است ؟
چند کاربر دارد؟
چند نوع گزارش دارد ؟

saeed razaee
سه شنبه 30 مرداد 1386, 13:06 عصر
با سلام
دوست عزیز قیمت برنامه توافقی و بستگی به مشتری داره اما بعضی ها قیمت برنامه را طوری حساب می کنند که بابت هر کلیک نمودن یک قیمت مشخص می کنند.

آن که مى خواهد روزى پریدن آموزد، نخست می باید ایستادن، راه رفتن، دویدن و بالا رفتن آموزد. پرواز را با پرواز آغاز نمى کنند. نیچه

daskar
سه شنبه 30 مرداد 1386, 13:16 عصر
سلام
دوست عزیز برنامه شما تحت شبکه هست یا نه
یک سیستم مالی (حسابداری) برای یک شرکت خاص تحت شبکه با اکسس حدوداً 12.000.000 ریال است البته سیستم فوق رو یکی از شرکتها خریداری کرده است
در خصوص برنامه چک و چاپ آن نوشته شده با اکسس حدوداً 600.000 ریال میباشد که نمونه همان برنامه رو خودم تو سایت گذاشتم ما بقی رو خودت قیمت بزن برو تا آخر ..
1- البته بسته به موقعیت و نوع شرکت داره ..
2- همان نرمافزارهای بالا که با آن قیمت شده برای هر پشتیبانی و رفع عیب حدود 200 تا 300 هزارتومان آب میخورد واسه شرکت یعنی بلیط رفت و برگشت + هزینه هتل و ...
و سرانجام موفق باشی hmd

samaneh_h
سه شنبه 30 مرداد 1386, 13:39 عصر
تحت شبکه است ولی برنامه حسابداری نیست یه جور اطلاعات دفتر بانک و منابع مصارف(دریافت /پرداخت) ها رو نگه می‌داره حدود 7-8 نوع هم گزارش داره..راستی خیلی خیلی ممنونم از راهنمایی تون ولی یک میلیون و دویست فکر نمی‌کنید زیاد باشه ، نمی‌خوام کار خودمو خراب کنمااااااااااااااااااااا ولی با اکسسه نه وی بی. البته وبی ای کار شده؟؟؟؟!!!

morteza_lll
سه شنبه 30 مرداد 1386, 13:43 عصر
حدود 400 الی 500 هزارتومان
البته اگه میتونی بدش بوسیله این شرکت به شرکتهای دیگر بفروشی کمتر بده مشتری بشن

saeed razaee
سه شنبه 30 مرداد 1386, 14:37 عصر
من برنامه ضریب ممیزی ایمنی را 000/000/15 ریال و برنامه کمیته نظام پیشنهادات را 000/000/5 ریال و برنامه ثبت مناقصات را با یک فرم ورود اطلاعات 000/000/6 ریال نوشتم حالا مقایسه کن و یک قیمت مناسب اتخاذ فرما

samaneh_h
سه شنبه 30 مرداد 1386, 15:54 عصر
ممنوووووووووووووون از همه

mohammadgij
چهارشنبه 31 مرداد 1386, 10:08 صبح
سمانه جان. شما باید این مطلب رو در نظر بگیری که بیمه و احیانا مالیات هم باید بدی. پس چیزی در حدود 22% رو روش حساب نکن. البته اگه شرکتی نداری نیازی به دیدن این مبلغ نیست. اصولا اگر توانایی فروش این سیستم رو به چندین شرکت داری و فکر میکنی که از طریق فروش نرم افزارت به این شرکت، ممکنه شرکت های دیگه هم سیستمت رو بخوان پس مطمئن باش حتی اگه 200 هزار تومان هم بدیش ضرر نکردی. اما معمولا یه همچین سیستمی اگر پیمانکار کار یک شرکت باشه زیر 500 نمی ارزه. اما وقتی شخص پیمانکار باشه و نیازی به مفاصا حساب بیمه و مالیات و .... نباشه کمتر هم میشه حساب کرد. اما سعی کن قراردادی که مینویسی زیاد تعهد آور برات نباشه و اگر قرارداد پشتیبانی هم بسته شد سعی کن که تغییرات و درخواست های جدید رو در قالب پشتیبانی محاسبه نکنی و پشتیبانی رو فقط شامل رفع اشکال ببند.