PDA

View Full Version : کمک کنید ( IIS لعنتی )

twelve
چهارشنبه 31 مرداد 1386, 19:42 عصر
سلام ، من یه مشکل خیلی مضحک برام به وجود اومده که احتمالا واسه عرب بیابون گرد هم پیش نمیاد!
ویندوز سرور 2003 نسخه Enterprise رو روی سیستمم دارم ، وقتی بعد از نصبش IIS رو نصب میکنم ، IIS ناقص نصب میشه ! یعنی فایل Localstart.asp رو اصلا نمیسازه ،فقط چند تا فایل مسخره میسازه که وقتی توی ادرس بار اکسپلورر localhost رو میزنم بهجای نشون دادن صفحه خوش امد گویی !! یه صفحه باز میشه که توش نوشته Under Construction !! همه کار کردم ، خوندن مقالات ، نصب دوباره ویندوز و حتی تعویض سی دی نصب! نمیشه که نمیشه ! البته بگم که یه ویندوز Xp هم همزمان دارم که توی درایو سی نصب هست و IIS اون به راحتی نصب میشه و هیچ مشکلی نداره اما روی ویندوز سرور اینطوری میشه ! عجب بساطی داریما!:اشتباه:

hamed_bostan
چهارشنبه 31 مرداد 1386, 22:42 عصر
ایا ویندوز سرور رو هم داری توی همون پارتیشن ویندوز ایکس پی نصب می کنی؟
ایا تیک گزینه های لازم جهت نصب در iis رو زدی که نصب بشه؟

twelve
چهارشنبه 31 مرداد 1386, 23:41 عصر
نه جناب ، ویندوز سرور توی درایو D و ویندوز ایکس پی توی درایو C نصب کردم ، من که بار اولم نیست IIS نصب میکنم ، میگم که فقط IIS ویندوز سرور مشکل داره ، نیمدونم چرا ، امکانش هست ایراد از پارتیشن باشه؟!! من فقط همین به ذهنم میرسه ،‌ اگر اینطور باشه عجیبه آخه خود ویندوز با همه ی نرم افزار ها به خوبی نصب میشه جز این IIS !

hamed_bostan
پنج شنبه 01 شهریور 1386, 00:21 صبح
نه قاعدتا مشکل از پازتیشن نیست
البته اگه جسارت نشه این سوال رو بپرسم فرمت پارتیشن از چیه؟

aidin300
پنج شنبه 01 شهریور 1386, 20:17 عصر
وقتی صفحه Under Construction رو نشون می ده یعنی درست نصب شده تو windows های سرور این صفحه رو نشون می ده برای امتحان Web Server می تونی یه فایل default.htm رو داخل wwwroot کپی کنی
در ضمن اینجا از فایل Localstart.asp خبری نیست و فقط iisstart.htm و pageerror.gif به صورت پیش فرض وجود دارند

twelve
پنج شنبه 01 شهریور 1386, 21:13 عصر
هان؟!! شوخی میکنی ، من همیشه بعد از نصب iis اون رو امتحان میکردم ، هیچ وقت page error نمیداد ، حتی این فایل Default رو هم که شما میگین امتحان کردم ، اما پیغام آشنای The page can not be displayed رو داد

eworkpro
پنج شنبه 01 شهریور 1386, 23:10 عصر
دوست عزیز شما قبلا برنامه ی ساخت لوکال مثلا wamp و یا ... بروی ویندوزت نصب نکرده ای ؟:متفکر:

twelve
پنج شنبه 01 شهریور 1386, 23:51 عصر
چرا ، اون قدیما برای php اینکار رو کردم ، اما ربطی نداره ، چون من بعد از اون n تا ویندوز عوض کردم ، ضمن اینکه مشکل من با ویندوز سرور هست ، در حالی که wamp روی سرور نصب نمیکنن معمولا

tc1000
پنج شنبه 01 شهریور 1386, 23:55 عصر
میتونید خودتون به صورت سفارشی تنظیمات رو انجام بدید ، حتما نباید اون قایلها وجو داشته باشه.
آیا کامپیوتر شما دارای چند ای پی رو مارت شبکه هست؟