PDA

View Full Version : اجرای برنامه بر روی هر کامپیوتر

اسماعیلی
چهارشنبه 31 مرداد 1386, 23:22 عصر
سلام
میخواهم بعد از اتمام سایتم بتوانم ان را بر روی هر کامپیوتری اجرا کنم . منظورم این است که بتوانم بدون کپی و پیست کردن sql connection کامپیوتر مقصد در قسمت های مورد نیاز کد برنامه ام سایت خود را اجرا کنم .:چشمک:

hdv212
چهارشنبه 31 مرداد 1386, 23:40 عصر
اول اینکه از چه نسخه ای از sqlServer استفاده میکنید، sql server 2005 Express یا ورژن های دیگه ی sql server ؟
اگر از نسخه های غیر از express استفاده میکنید، باید به Instance پیشفرض sql server روی سیستم وصل بشید، و از trusted connection String هم استفاده کنید، مثل این :

"Data Source=.;Initial Catalog=pubs;Integrated Security=SSPI;"

اسماعیلی
پنج شنبه 01 شهریور 1386, 15:51 عصر
اگر از نسخه های غیر از express استفاده میکنید، باید به Instance پیشفرض sql server روی سیستم وصل بشید، و از trusted connection String هم استفاده کنید، مثل این :

"Data Source=.;Initial Catalog=pubs;Integrated Security=SSPI;"

میشه یه کم بیشتر توضیح بدهید درضمن من از VS2005 استفاده میکنم و تقریبا یه کم اطلاعات دراین باره دارم که باید از فایل web.config استفاده کنم ولی جزییات اون رو نمیدونم .

hdv212
پنج شنبه 01 شهریور 1386, 15:56 عصر
خب باید به صورت Local به دیتابیس وصل بشید، تا نام کامپیوتر رو در ConnectionString ذکر نکنید و در نهایت، مجبور نباشید نام کامپیوتر رو در فایل web.config عوض کنید.

اسماعیلی
پنج شنبه 01 شهریور 1386, 16:33 عصر
خب باید به صورت Local به دیتابیس وصل بشید، تا نام کامپیوتر رو در ConnectionString ذکر نکنید و در نهایت، مجبور نباشید نام کامپیوتر رو در فایل web.config عوض کنید.
منظورتون رو متوجه نشدم

hdv212
پنج شنبه 01 شهریور 1386, 16:55 عصر
با فرض اینکه برنامه ی شما یک WebApp است، ConnectionString من اینه :

<connectionStrings>
<add name="ConnectionString" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\sstDB.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True"
providerName="System.Data.SqlClient" />
</connectionStrings>
خب حالا من وب سایتم رو میتونم رو هر سیستمی اجرا کنم که موارد زیر رو رعایت کرده باشم :
1. دات نت 2 روش نص بشده باشه.
2. iis روش به درستی نصب شده باشه.
3. سایتم رو در دایرکتوری مجازی (مثل wwwroot) کپی کرده باشم.
4. Sql server 2005 express edition روی سیستم نصب شده باشه.
حالا زمانی که من توی ie آدرس local مربوط به وبسایتم رو میدم، باید اجرا بشه.

sinmimmim
جمعه 02 شهریور 1386, 01:58 صبح
از ("")Server.MapPath اسفاده کنید